Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Porsche Cayman 2010


FF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mnie się zdaje że jest coś nie tak z shaderem lakieru. Zdecydowanie za mocne odbicia po prawej stonie (boku) samochodu patrząc od przodu. Czy to shellac?

Bardzo fajne podłoże (DISP czy Normal?) i DOF (szkoda że bez efektu bokeh).

Szyby są również kiepskie. Albo coś ze shaderem albo nie ma się w nich po prostu co odbijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się zdaje że jest coś nie tak z shaderem lakieru. Zdecydowanie za mocne odbicia po prawej stonie (boku) samochodu patrząc od przodu. Czy to shellac?

Bardzo fajne podłoże (DISP czy Normal?) i DOF (szkoda że bez efektu bokeh).

Szyby są również kiepskie. Albo coś ze shaderem albo nie ma się w nich po prostu co odbijać :)

 

Fajna sprawa jesli chodzi o ten bokeh. Pierwszy raz slysze. Jak osiagnać ten efekt??

 

Freedom- niebieski filtr + czerwony lakier = pink cayman;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrześDuro,

efekt bokeh możesz osiągnąć w Vray poprzez zastosowanie jego natywnej kamery VRayPhysicalCamera. Będziesz musiał wiedzieć jakie ustawienia zastosować żeby osiągnąć mały DOF :) i postarać sie żeby jakieś highlightsy pojawiły się w rozmytym obszarze :] Wtedy opcjami bokeh możesz regulować ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem mieć różowe Porsche :D :)

 

ja jestem drugi w kolejce. :D lans na maksa, będę lepszy od Dody :P

 

a tak na poważnie to lakier jako shader wyszedł bardzo fajnie, no może troche za mocne odbicia po prawej, ale kolor za to jest powalający. No ale to pewnie wypadek przy pracy :). Ja bym się jeszcze przyczepił do kloszy lamp i szyb. I jedne i drugie mogłyby bardziej odbijać, szczególnie szyby. Przednia wygląda jakby jej wogóle nie było.

 

Jeszcze teraz tak patrze i chyba masz inny materiał na lusterkach niż na reszcie karoserii. Chodzi o wielkość flaków. Na lusterku wydają się dużo większe.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności