Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 16 [8/2009]. SONDA


miriam

Głos :  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos :

    • Urbanboogie
      14
    • vrocker
      3
    • RaVirr
      2
    • atheg
      8
    • EthicallyChallenged
      7
    • Bedyk
      1
    • nicponim
      10
    • Thalion
      3
    • rosikowski
      2
    • Toxotes
      1
    • lukanus
      3
    • dezzed
      7


Rekomendowane odpowiedzi

cctype5fyk2.jpg

 

 

TYP: CONCEPT ART .

TEMAT: "CTHULHU" by lili

 

Głosowanie: 24.08.2009 - 30.08.2009

 

Chciałbym w tym miejscu pogratulować Wszystkim, którym udało się dotrwać do tego etapu ;), jest to chyba jedna z najlepszych edycji ChC.

 

Ogółem wystartowało 22 uczestników, z czego 12 prac zostało nominowanych do Głosowania.

Warunkowo przyjęliśmy również pracę lukanus'a (praca wygląda na ukończoną zabrakło jednak informacji o tym fakcie i zebrania całości w pierwszym poście ;), na przyszłość Proszę Pamiętać !!).

Bardzo Proszę o Konstruktywną ocenę zamieszczonych prac, najlepiej popartą obiektywnymi uwagami ;).

 

Przypominam, 17 Edycja dotyczyć będzie ILUSTRACJI oraz informacyjnie dodam, iż od tej edycji, informacje na temat SOND zostaną umieszczane w postaci new'sa na stronie głównej www.max3d.pl , rezygnujemy z umieszczania linka poprzez rekomendacje, dając tym samym miejsce na Promowanie Waszych Prac.

 

Poniżej nominowani: (w kolejności wątków)

 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

 

chc16s01.jpgchc16s02.jpgchc16s03.jpgchc16s04.jpgchc16s05.jpgchc16s06.jpgchc16s07.jpgchc16s08.jpgchc16s09.jpgchc16s10.jpgchc16s11.jpgchc16s12.jpg

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

glos na vrockera, byc moze dlatego ze nie poddaje ocenie zgodnosci wizerunku potwora z trescia opowiadania ktorego nie przeczytalem, poprostu swietny koncept namalowany tak jak lubie=]

poza tym moja uwage najbardziej przykowaja jeszcze prace: EC, nicponim, Thaliona, dezzed

Edytowane przez Bedyk
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Bedyka, przekonała mnie fajna dynamiczna poza, co prawda kolorystycznie jest gorzej ale rysunek pierwsza klasa. Atheg, nicponim, vrocker tak samo jak Bedyk świetnie ale kogoś trzeba wybrać. Urbanboogie poza konkurencją bo dostał rewelację na digarcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na dezzed'a poszedł, niemniej jednak cieszę się ogromnie, że Urbanboogie prowadz w obecnej chwili i że jego praca została doceniona przez oceniających. Kawał dobrej roboty kolego. Zresztą poziom tego konkursu był naprawdę bardzo wysoki (od dłuższego czasu nie pamiętam też takiego zainteresowania CHC). Aż mi żal, że wystawiłem niedokończoną pracę... bardzo jednak dziękuję za wszystkie głosy. Niezmiernie mi miło.

 

P.S.: Może warto by wystawić info o sondzie na front serwisu jak to do niedawna bywało? Dużo ciekawych prac do obejrzenia jest i myślę że fajnie by było je pokazać większej ilości forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atheg mój drogi przyjacielu, ależ jest informacja na stronie głównej zmieniła się jedynie forma jej przekazywania. Stosowne info umieściłem w pierwszym poście ;).

 

" Przypominam, 17 Edycja dotyczyć będzie ILUSTRACJI oraz informacyjnie dodam, iż od tej edycji, informacje na temat SOND zostaną umieszczane w postaci new'sa na stronie głównej http://www.max3d.pl , rezygnujemy z umieszczania linka poprzez rekomendacje, dając tym samym miejsce na Promowanie Waszych Prac "

 

Zapraszam na Stronę Główną ;).

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !!

 

Przyznam szczerze, takiej edycji jeszcze nie było, bardzo dużo ciekawych i mocnych prac, stąd również, podejrzewam trudny wybór przy głosowaniu, niestety jak wiecie zwycięzcą może zostać tylko jeden. Informuję, wobec tego co następuje ;) Zwycięzcą 16 Edycji ChC, został Urbanboogi. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję, tym samym Proszę Zwycięzcę o kontakt w sprawie nowego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki wszystkim za glosy i fidbak! Sprawy przybraly nieoczekiwany obrot, bo po "Duchu Wojny" na nic szczegolnego nie liczylem :) Z drugiej strony, Reanimator ma troche racji, nie do konca uczciwie postapilem grajac na uczuciach fanow Dzeksona i mysle ze to przesadzilo, bo tak naprawde KAZDA z prac miala ogromne szanse na wygrana - i nie mowie tego dlatego, ze tak sie zawsze mowi, tylko dlatego ze naprawde kazda byla na swoj sposob oryginalna i fajnie namalowana. Ja osobiscie bardzo wahalem sie miedzy niczymponim i athegiem, w koncu oddalem w tej sondzie glos na pierwszego - bo jeszcze by sobie atheg pomyslal, ze chce od niego pozyczyc jakies pieniadze albo cos :D A ja jestem tylko pelen rispektu, ktory chce wyjsc na zewnatrz :) Kongraczulejszyns wszystkim.

 

Pi. Es.: Jak tak teraz patrze na mojego Cthulhu i avatara, to mam wrazenie ze popadam w rutyne :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisze, że mój głos poleciał do vrockera naprawdę pomysłowe, a w szczególności łapy ja sam w swoich szkicach próbowałem zrobić coś podobnego, ale jak widzicie nie pokazałem nic... czasu mało. Szkoda tylko, że nie wykończone, ale głos nie za ekstra fajerwerki, ale jak napisałem za przemyślany koncept, no prócz tych "skrzydeł" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności