Skocz do zawartości

Anioł: Guardian of damned ( final )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest spoko, chociaż teraz, z takim tłem skrzydła są trochę mniej widoczne. Może troche je wyekspanuj? Model sam z siebie i pomysł bardzoo mi się podobają, więc doszlifuj to i... coż powodzenia przy \"podlicznaniu\" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biust chyba za bardzo wystrzelony do przodu, ucho nie gra i zdaje się, że oczy są za wysoko - choć ich pewnie nie będzie widać... Poza tym model chyba w porządku, na ten temat lepiej niech ktoś, kto się zna się wypowie. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce i głowa jescze nie dopracowane, palce za grube na końcach a sama dłoń pomijająć palce trochę przy krótka

 

o samej głowie dużo by się rozpisywać, chyba nie leciałeś z żadnej referki, bo proporcje się chrzanią.

 

dopracuj to bo reszta ciała bardzo fajna i nie przystoi przyklejać do niej niedoróbek.

 

good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pierwszy render najbardziej podobał :P A w ogóle ja bym na Twoim miejscu się nie przejmował szczegółami anatomicznymi, bo to jest ANIOŁ, a przecież to nie musi być CZŁOWIEK, a zresztą jak to jest anioł seksu to ważne żeby pupa i reszta co ten, i tyle... bo widze jakiś stereotyp, że anioł to musi byc idealnie wymodelowany człowiek+doczepione skrzydła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Pięknie się zapowiada!!!! Naprawdę podoba mi się pomysł i wykonanie - praca ma coś w sobie, co przyciąga... ma klimat!! Jestem an TAK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie.

moje sugestie:

- popraw fakturke ksiezyca

- dodaj jakies detale na niebie (gwiazdki itc.)

- dodaj jekies lekkie tlo (moze byc prawie niewidoczne)

popracuj troszke w 2d nad finalnym obrazkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał don_filippo

Fajne, ale tam, gdzie jest ta skała (?), to chyba jest troszkę za daleko, bo żaden normalny człowiek ani nawet anioł nie będzie robić wypadu, prawie że szpagatu, żeby tylko podeprzeć sobie nogę dla rozluźnienia ;)

 

tak ale chyba te pracki niemaja pokazywac jak sie stawia noge tylko wedlug mnie maja wygladac ...

i bycmoze autor chcial przedstawic ja jako postac ktora schodzi z tego kamienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności