Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\"-Dick Tracy


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

oki zaklepuje sobie watek dla mobilizacji...to chociaz inspiracje jakas wrzuce

mam chwilke to jeszcze podrzuce cos wiecej o korzeniach dicka... bohater powstal na lamach komiksu w latach 30 poprzedniego wieku w usa ... na podstawie tego bohatera nakrecono film z Warren\'em Beatty i Madonna

pix-dick3.jpg

 

 

Untitled-1%20copy.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...no proszę... niby nie mam czasu, a w ciągu 2 dni tyle szkiców?? little-ninja Ty chyba masz za duzo wolnego czasu ;) nie bierz sobie do serca tego, co zaraz powiem, bo sam nie czuję się jakąś grubą fiszą z machania rączką (choć usilnie otatnio trenuję), ale ani 1 wsza ani 2 noga mi się jakoś nie podoba... no i włosy i nosek tej panienki... może by tak te włoski porysowac nie tak każdy z osobna a jakoś kępkami?? no nie wiem... chcialeś to ponarzekalem... teraz trochę prawdy - bardzo podoba mi się ekspresyjnośc w ujęciu bohatera bijąca z tych szkiców- chyba to nadaje caly charakter kompozycji... uważaj żeby jej nie zatracić w poźniejszej fazie ;) powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG dobrze mówisz :) (dać ci woodki) większość tych prac już ma lub niebawem będzie mieć ten sam styl, który mi osobiście się znudził :) little-ninja daj czadu odskocz, pokaż coś innego a nie tylko kolejną kolorowankę :)

 

Co do nóg to cię czepnę proporcji bo wydaje mi się, że jego prawa noga jest za krótka w stosunku do lewj (użyłeś w niej - lewej - skrótu a obie są prawie identycznej długości )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kooba .... chyba nie przeczytales wszystkiego...ten z krotka noga to efekt po obrobce bo wydawala mi sie za dluga... no ale przesadzilem;P

master ... ze zmiana serwera to nie moge sie czasowo wyrobic kurna

 

a teraz male porownanko ...kris specialy for you ;)... wyprostowalem mu noge ale teraz wyglada jak by sie mial zaraz przewrocic ... no zobaczcie sami bo wymiekam

pozdrowka

 

porownanko.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji gdzie obie nozki są proste mam dziwne wrazenie ze zaraz poleci do tyłu. Z ugiętą jest IMHO lepiej, tylko wycofałbym ja jeszcze bardziej do tyłu, pozatym fajnie zapowiada się - podpisuje sie pod tym co Drug napisał - zrób wersje cz-b jako główną, z rasterkami itd,, mniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam za to wrazenie, ze pozycja z ugieta noga jest nienaturalna - jesli gosciu zaslana/zastepuje laske to przed nia powinien miec prosta noge, ewentualnie ta druga zgieta - dla mnie, pomimo ze moze mniej stabilnie, lepiej wyglada z prostymi girkami - jakos lepiej czuje dynamike :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, proste nogi sa do d***. Wez no nindża wstan z tego swojego krzesla, stan w podobnej pozycji (z ugieta noga) i obacz, co sie dzieje (co moze sie dziac) z druga noga. Gdybym nie byl w pracy, to pewnie zrobilbym to za Ciebie, ale smialiby sie ze mnie kumple;)

 

Prostym konczynom mowie stanowcze nie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ja ci goomisia powiem ze wlasnie z wyprostowanymi jest 0 dynamiki wyglada jkby mu nogi w d++ wlazly ale zrobilem to dla krisa eh ...pozycja z ugieta moim zdaniem jak najbardziej do wykonania

drug...he,he chlopie ja juz sobie trenowalem i potrafie tak stanac ;D...jedyne co mi nie pasuje to ze ta prosta noga jest zbyt prosta ale tak mi sie podoba swiatlocien na jego plaszczu ze boje sie jej tykac ;)mozesz wrzucic zdjecie drug i zademonstrowac poze chetnie zobacze he,he

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj misiekhc, za kolesia sie jeszcze nie bralem dopiero dotknalem delikatnie panieny ;P... co do reki to on jej nie dotyka tylko profilaktycznie trzyma lape zeby mu nie wyskoczyla gdzies gdie nie powinna ;)

ps ma ktos pomysl na tlo ??bo zastanawiam sie nad ceglana sciana ze smietnikami...

ps2. wiesz misiekhc im dluzej patrze na ta reke tez zaczyna mi przeszkadzac ty skubancu sila sugestii co??

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom - z tą rączką to faktycznie no i mógłbyś poprawić rękę trzymajaca gana - też nie ma cienia :P

 

no i buty panienki nie maja cienia - takie równo ośwuetlone - a wydaje mi sie że powinny być choć ciut ciemniejsze :)

 

Bardzo przyjemnie to zaczyna wyglądać:D

pozdre

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, wyraźna stylizacja, pewna ręka, trochę drobnych niedopracowań - czytasz dużo francuskich komiksów ? ;) Pewnie mnie znienawidzisz ale... dodałbym kolor :) Pasowałoby chyba też jakieś liternictwo z lat 20-30- temat aż się prosi o \"plakatowe\" podejście w starym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie - fajnie by wyglądali w świetle dużego reflektora (reflektoru???).

 

RK jeżeli chodziło o Blacksada (a tak mi się wydaje bo panienka jest nim wyraźnie \"inspirowana\" - chyba że to przypadek) to jest to komiks hiszpański (co oczywiście nie zmienia faktu, że jest zaje***** :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki na komiksach nauczylem sie czytac...RK co do znienawidzenia to troche przesadziles ;P ... kolor rzeczywiscie by sie przydal, a z tym reflektorem to byl zamiar od poczatku mocne zolte swiatlo i cienie na murze albo cos podobnego

co do blacksada to ...kuurka nie da sie ukryc ze podobienstwo jest ale bardziej podswiadome (w szczegolnosci pierwsza czesc polozyla mnie na lopatki, za rysunki poklon)

co do kobitki moja ma kocie usta a nie ludzkie ;P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czas na update ...RK ty cwaniaku ;) ...moze wiele sie nie zmienilo na pierwszy rzut oka ale wystarczy rzucic okiem poraz drugi i ... poprawilem te cholerne nogi + rozne takie

drug specjalnie dla ciebie zamieszczam zdjecie z poza zebys nie myslal ze sobie tego nie przestudjowalem... heh

ps jeszcze swiatlo na plaszczu na jego prawej nodze jest zle polozone ... wiec sobie darujcie narka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności