Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\"-Dick Tracy


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... może by tak dodać deszczyk spadający na kapelusz Dicka... był by jeszcze fajniejszy klimacik. Co do wtopienia to trza poprzeglądać stare gazetki i zobaczyc jak tam zdiątka wklejali :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam jeszcze tylko takie pytanie... czy ta gazeta ma byc wspolczesna dickowi bo jesli np on sobie ja kupil w kiosku i wlasnie czyta o sobie jak to uciekl poprzedniego dnia kulom to nie moze byc postarzana (ta gazeta) no chyba ze zakladasz ze te gazete ktos odkry niedawno a przelezala 40 lat na jakims strychu 9wtedy pogniecenie i pozulklosc ma racje bytu.... hmmm mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzilo pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to kwestia dodawania gazety w jakimkolwiek stylu jest niepotrzebna - to co jest najważniejsze to przez taki zabieg staje się tylko elementem większej całości. Rysunek jest genialny i jego przekaz jest dużo mocniejszy gdy nie bedzie miał żadnej dodatkowej ramki.

Gratulacje za całokształt - restecpa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unique - wiesz to jest ilustracja ... a nie sam rys-calosc musi(kurna nic nie musi ale powinna heh) miec jakie odniesienie i szerszy przekaz(przynajmniej dla mnie)

szymeq - jak bede krecil film animowany to na pewno wykorzystam ;)(za duzo strace na szczegolach nad ktorymi troche posiedzialem)

leander - dzx pobawie sie ...jep

boba - zrozumialem cie chlopie i ...juz wiesz

mv4d- bez przesady juz wystarczy tego dobrego ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze przymknijcie sie i dajcie chlopakowi pracowac. ;P

To jego praca, jego bitwa i chyba wie najlepiej jak to ma wygladac. Krytykowanie swoja droga, a sypanie glupimi pomyslami swoja.

 

Ciekawe, ze Ci najbardziej kreatywni nigdy nic swojego nie robia.

 

P.S. Przepraszam za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unique - wiesz to jest ilustracja ... a nie sam rys - calosc musi(kurna nic nie musi ale powinna heh) miec jakie odniesienie i szerszy przekaz(przynajmniej dla mnie)

 

No, ale po \"zabiegach\" gazetowych to się robi ilustracja w ilustracji, i przez to giną szczegóły zawarte w głównym DickTracy-owym rysunku.

Osobiście powalił mnie poziom detali we wcześniejszych etapach pracy nad tą ilustracją, trochę te detale umknęły po włożeniu ilustracji w szpalty tekstu. To tylko moja osobista dygresja.

 

 

A moze przymknijcie sie i dajcie chlopakowi pracowac. ;P

To jego praca, jego bitwa i chyba wie najlepiej jak to ma wygladac. Krytykowanie swoja droga, a sypanie glupimi pomyslami swoja.

 

Ciekawe, ze Ci najbardziej kreatywni nigdy nic swojego nie robia.

 

P.S. Przepraszam za off-topic.

 

DruG? To jest konkretnie skierowane do kogoś czy tak totalnie z innej beczki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dzx drug ... sliczny avatarek, ktos ci juz mowil ze pikna z ciebie babka? heh

unique -to bedzie wieksze wiec szczegoly tez beda widoczne...a co do druga to zucil tak w eter ... moze ktos to uslyszy heh

pozdrawiam panowie ino bez fajtow tutaj ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

To ja napisze tylko: woooow... (w wolnym tłumaczeniu: łaaaaaaał) ;)

Gratuluję świetnej pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasik :)

 

A sprawdz nizsze warstwy w PSie. Moze znajdziesz kocice bez ubrania (to biodro jakos na mnie silnie dziala).. Bo jak znam zycie to jest kilka uchybien anatomicznych, ktore chetnie wytkne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehehe... leander - tak się przyglądałem troszkę z innego punktu widzenia na tą pracę i nie wiem, czy zauważyliście, ale Dick ma spluwę centralnie między nogami... hmmm... czyżby to za sprawą tego uda?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności