Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedsculpting nr 10: Obca forma życia


Lucek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Obca forma życia. Obcy, robale, komórczaki, potwory - wszystko, byle przyleciało z kosmosu.

 

Czas: 6h

 

Deadline: 06.11.09 godz. 20.00

 

Zasady:

 

-model moze być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej( sphere, cube etc.) jak i z przygotowanej bazy- jeśli korzystamy z drugiej opcji czas przeznaczony na modeling musi zostać odjety od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i twój model ma być wyrzeźbiony a nie wymodelowany.

 

- Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Nalezy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których checesz wyrzeźbić dodatkirównież muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extredutowanych boxów/spher!

 

- Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz poziomy podziału siatki. Przykład:http://img230.imageshack.us/img230/3559/szymek.jpg

 

- Obrazek nie powinien być szerszy niż 900px

 

- Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport etc. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona. .

 

-Nie można korzystać z wczesniej przygotowanych modeli.

 

-Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława:)

Panowie do dzieła:) Życzę powodzenia i wielu prac.

Edytowane przez Lucek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się sculpt Gomeza bardzo podoba i jest moim zdaniem na temat ...to że ktoś chce zielonego żarówko głowca nie znaczy że tak wyglądają obcy :P A ja pierwszy raz biorąc udział wrzucam dość spontaniczną pracę. Zostało mi trochę czasu więc może jeszcze dokończę...

 

alienl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala-całkiem niezły kosmita taki buntownik widać, natomiast jonasza dyplomata:) (zupełnie jak wśród ludzi), powiedzmy ze nie było mowy o tej dodatkowej parze oczu bo kompletnie ona nie pasuje do tej bryły głowy, no chyba że wyjdzie z niej jeszcze jakaś ameba:) (mam nadzieje ze nie) póki co spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah oj lucek, lucek :P Widze że tym razem więcej osób startuje ale nie dziwie się bo można troche poszalec i nie trzymać sie konceptu. Sam bym cos poczarował ale musze naprawic Zbrusha bo cos mi się posypał a nie wiem co sie stało :( No ale zycze powodzenia innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie dla mnie profana - Tomali praca najlepsza, była by Jonasza ale ujęcie od przodu zepsuło wrażenie, za szeroki jest :)

 

podziwiam tak czy inaczej każdego ze startujących za umiejętności skulptowania w takim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrące moje 3 grosze. Pierwszy raz speedsculptowałem i przyznam, że nie specjalnie się w tym czuję :) Ledwo się wyrobiłem w tych 6 godzinach (wiem, jestem niesamowicie powolny) no i całość ma przez to tonę oczywistych niedociągnięć :D

 

attachment.php?attachmentid=67365&stc=1&d=1257255942

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej-fajnie że się podoba:)dzięki za komentarze:)

Monio-Dzięki,miałem dokończyć to wcięcie ale nie dokończyłem;)

Tomala-Dzięki:)

VS_-Dzięki-masz rację z tymi thongami-to miały być takie płaty skóry odłażące ale geometria się za bardzo juz rozjeżdżała a nie chciało mi się retopo robić:) i zostały gatki.Może to jakiś zboczeniec z kosmosu:P

VegA92-Dzięki:)Miał być w stylu aliena ale troche inny,H.R.Giger to mój idol:P

Raju-Dzięki;)

ptfromscr-Dzięki,może i podobny do Komórczaka,kiedyś ogladałem DragonBalla:)

 

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności