Skocz do zawartości

[Modelowanie]Abstrakcyjna kula + sprytne selekcje[modo]


uzumakishadow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jest to w sumie mój pierwszy post tutaj z jakimiś konkretami. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

Tutorial powstał już jakiś czas temu i kto odwiedza forum luxology zapewne mógł się zaznajomić z treścią.

Przeznaczony raczej dla początkujących.

Nacisk został położony na używanie selekcji, szybkiego ich przywoływania, trochę interfejsu, trochę skrótów.

 

attachment.php?attachmentid=67231&stc=1&d=1256643699

Klik Klik (vimeo+opcja ściągnięcia)

 

Pozdrawiam,

Mat

 

PS. Tutek po angielsku z fatalnym akcentem:P Można wyłączyć dźwięk, są plansze onscreen ze skrótami a resztę widać.

Edytowane przez uzumakishadow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, z drugą częścią to jest tak, że teraz bym to zrobil zupełnie inaczej ;) I pewnie najpierw musiałbym mieć flow na jakąś konkretną rzecz co bym z tym chciał zrobić i to nagrać :) Może, może. Nic nie obiecuję ale pytaj. Na tyle na ile będę mógl pomóc czy naprowadzić na tyle pomogę. Warto zainwestować w tutki od Van Digitala (modonized). Sporo tam gada głupot (trochę nudzi miejscami) ale sprzedaje fajne myki.

Co do modo to hmm jako jedyny soft jest miejscami ciężko. Ja po latach banicji myślę o powrocie i kolejnej próbie z maxem (jak tylko złożę ten mój system). Głównie ze względu na RF.

 

Pozdro,

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności