Skocz do zawartości

Scena 2D: LAKE & WATERFALL Matte Painting


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Praca wyrzezana dla znajomej. Mimo że to było tylko ok 20 -22 h roboty

to ciągneło się przez ponad miesiąc ; p w końcu w dzień trzeba pracowac a w nocy sie często nie chce ; )

pozdrawiam Norden

 

matter.jpg

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ogolnie spoko, dobra robota!

 

Tylko jakos mi nie pasuje pierwszy plan - ta ciemna zielen, te drzewa, las ktory jest najblizej. Chyba lepiej jakby tam bylo widac wode, ta ogromna rzeke, jezioro.

Ale moze musiales tak zrobic bo nie bylo dobrych refek, moze ciezko byloby to domalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matte jest pro :) Nie wiem, czy juz to pisalem przy okazji poprzednich Twoich wrzut, ale podpis to masz MASAKRYCZNY i ja patrzac na Twoje prace nigdy nie moge sie skupic na samym obrazku, bo caly czas mi wzrok leci w strone tego podpisu... Moze to malo istotna uwaga, ale mnie to na maksa irytuje, szczegolnie, ze pracki fajowe wrzucasz i wolalbym sie na nich skupiac ;)

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie powiem, ze kazdy ma cos innego na celu pokazac w swoich pracach. Jednak tu chodzi, chyba, o to by bylo strasznie realistycznie. Normalnie ludzkie oko nie skupi sie na 1,2......planie i nie wychwyci na kazdym tyle szczegolow. Ja sam nie lubie pozbywac sie detali, jednak czasem nadaje to wiecej glebi.

Co nie zmienia faktu, ze fototapeta z tego TAAAAkaaaa na sicane bylaby zacna; D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levan > wodę generowałem w 3d więc nie byłoby problemów.. zreszta wczesniej zrobiłem concept wiec tak miało być... Sytuacja na obrazku przypomina troche sytuacje na wiezy widokowej... Starasz sie zobaczyc i sfocic piekny krajobraz z wieży... ale na dole sa drzewa ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała robota Nord. Jak zwykle jakość miażdży. Będziesz z tego robił animację 2,5D?

Jak dla mnie jesteś polskim Cole'm, albo może Cole jest amerykańskim Nordenem :P Niesamowicie inspirujący jesteś man! Nad jakimi projektami pracujesz aktualnie? Fajnie by było zobaczyć Cię w akcji jak w tej z Adevale :) 5 STARS

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrazene jest takie ze cos tutaj nie siedzi jak trzeba... tylko co? wyraznie zaznaczasz ze swiatlo pada z lewj strony z gory, czyli prawa strona obiektu jest w cieniu - niezbyt dobrze to widac na snieznych gorach w tle (mowie o szczytach - sa za bardzo oswietlone chyba). po prsotu swiatlo wg mnie nie siedzi jak trzeba (jest "prawie" ok ). do tego przyslon sobie reka prawa strone pierwszego planu i zobaczysz jak zaburza on skale... tak czy siak fajowe.. kompozycyjnie wzorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_f... narazie wiem że musze pojechac jakimis ciekawszymi tematami... landszafty najróżniejsze już chyba zaliczyłem... trzeba coś takiego mocniejszego zrobic... pzdr

 

a co do dylana cole'a...to jst to "świetny zawodowiec" w tym co robi... Ucze się po pracach zarówno od dylana cole'a jak i Yanicka Dusseault'a wejścia na ich strony sa pewnie u mnie w pierwszej 10 ilości wejść jakoś tak od 3 lat mimo iż chłopaki za bardzo ich nei updejtują .... ale wiecie jak jest NDA sratatata... itd

 

2,5 D nie bede robił bo mi szkoda czasu... ten obrazek nei jest zwiazany z jakimkolwiek projektem...

 

a i podrzucam jeszcze pare obrazków jakiś tam które robiłem ostatnio nie ma sensu ... zakładac nowego watku... a teczki jakos tez nei potrafie utrzymać ;D więc tutaj wrzuce... pzdr

 

cityatnighta.jpg

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widziales ale swego czasu dusso mial na swojej stronie WIPy matte z nowego indiany jonsa, ale jest usunal... no i cole ma male zdjecia matte z gnomon, ktore urywaja tylek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności