Skocz do zawartości

Arado ar 196 - wodnosamolot


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem pokazać samolocik który dłubie od kilku dni. Takie niespodziewane szybkie zleconko- to jako usprawiedliwienie że nie robie scenki z fiatem G50 i bf 109 ;)

Samolot mało popularny, niemiecki arado lotnictwa morskiego. Nie skończony jeszcze, ale zostało juz naprawde bardzo mało dupereli do wymodelowania. Materiały i malowanie Wipowe, tak by cos było. W finale ma być z malowaniem samolotów zaokrętowanych na pancerniku Bismarck.

836858fd046ee73fm.jpg

8f1fc9bb4a38780fm.jpg

bfe3a99fcd448d44m.jpg

95fd3e69bf1d7378m.jpg

239defbc6ff5375f.jpg

b05899d1e976b213.jpg

6b1aa6fbbfe2d1f7.jpg

4ef8c9c4cb00dcee.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Tak, lądował na morzu lub na holowanej płachcie by fale nie przeszkadzały. Dźwigi wciagały samolot na pokład a stamtąd były wpychane do hangarów. Bismarck miał 3 hangary i 4 zaokrętowane samoloty. 27 maja 41 roku gdy Bismarck zatonął, wszystkie załogi zginęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Ostatni render zdecydowanie najlepszy, ale to chyba połączone elementy z poprzednich. Silnik troszkę zbyt chromowaty jak na mój gust. Można by jeszcze pociągnąć ciemnym kolorem po łączeniach blach na modłę modelarską. Z tym że wiadomo - bardzo delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo będziesz miał w swojej kolekcji więcej samolotów niż muzeum lotnictwa :) ***** obiecaj, że wytrwasz

Mam pytanie, czy można zagłosować we własnym wątku bo z ciekawości sprawdziłem i hyba się udało

http://www.euroislam.pl/index.php/2009/12/im-wiecej-islamu-tym-mniej-wolnosci/

Edytowane przez duff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super powala z nóg, a człowiek kiedyś się meczył ze sklejaniem i malowaniem ręcznym modeli (nadal bym tego nie zamienił na modelowanie na kompie, taka miła odskocznia od monitora ;) ) Ale tak czy siak to co już pokazałeś to CACKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, ale wydaje mi się, że ilość nitów w rzędach na skrzydle, chyba jest za mała.

Jest to rażące uchybienie:)))))))))

Właśnie mi napisał że podwaja dlatego taki wyszczekany jestem.

 

Wierzcie mi, ktoś musi dać się leczyć. Moja Pani Psychiatra, ma wolną kozetkę w środy po 22.

Edytowane przez goral_44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super idzie Wojciu. Bardzo ładne tekstury! Dwie uwagi, choć pewnie to będziesz robił dopiero: dolne powierzchnie deczko za czyste i smuga od spalin powinna być IMO bardziej zróżnicowana w grubościach pędzla w shopie. Dobrze jest użyć jakiejś foty zacieku i ją podrasować. Druga rzecz to speculary sa troszkę za bardzo jednostajne, dobrze by było je nieco zróżnicować. Właśnie uploaduję teksturkę dla Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności