Skocz do zawartości

Własna firma


magdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że wielu tu obecnych na forum posiada swoje większe lub mniejsze firmy zajmujące się grafiką/multimediami. Chciałbym więc zapytać jak wam się udało, jak zdobywaliście klientów, nowe coraz to lepsze i ciekawsze zlecenia, jak wybiliście się na rynek? Nie ma jasno zdefiniowanej drogi do sukcesu, ale chętnie wysłuchałbym trochę historii waszych firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym Ci chetnie pomogl, ale nie uda mi sie chyba. Mam firmę w sumie od 3 lat wczesniej freelancowalem. Zasada jest prosta - jak brakuje zlecen uzywam mocy i dzwoni telefon :P

I mowie na powaznie, jeszcze nie udalo mi sie zatrudnic akanta elvisa, nigdy nie mialem czasu, ale obiecuje sobie, ze w 2010 bede jak kazda inna firma na rynku i bede mial akantów :P

Ale znam tez firmy ktore zaczynaly od zatrudnienia akantow i oni krecili biznes.

Coraz lepsze ciekawe zlecenia to trudna sprawa, trzeba czasem powiedziec kolesiowi z ktorym Ci sie dobrze pracuje gtfo, jestes za mały.

 

A na powaznie forme rozkrecam na nagrodach, to co robilem dla innych agencji zdobylo juz kilkadziesiat roznych nagrod, sam uwazam ze tylko geje (no offence) startuja w polskich konkursach, ale widac pcha to mnie od tyłu i nabieram rozpędu :P

Teraz specjalizuje sie w pogotowiu kreatywnym. Jak komus sie pali dupa to wpadam z sikawką. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest stworzyć dobre portfolio, a później gdzieś sie ogłaszać. Klienci byle czego nie biorą, a chcą dobrego kontaktu, zrozumienia i umiejętnosci. Jak już zdobędziesz klientów, tych pierwszych, to oni powiedzą też dalej itp. Może Ci się przydać też pomoc prawna, żeby nie mieć burdelu z umowami. Mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności