Skocz do zawartości

Rozdzielenie dzialu i rozne inne bajerki dotyczace zmian na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec widze ze forum ma tera speddda jak nigdy.. to dobrze.. mam nadzieje ze tak bedzie caly czas! :D

Jedna mala propozycja. Bardzo wskazane byloby podzielenie dzialu \'Prace w toku WIP\' na:

\'PRACE W TOKU\' i \'UKONCZONE PRACE\'

Dlaczego?.. :) ano dlatego ze teraz wszystko sie miesza i to niezle. I niby dlaczego ktos ma wrzucac ukonczone dzielo do WIPa?

Tak bedzie o niebo lepiej..

I jescze jedno.. Why.. kiedy zmieniam skina forum.. - nie laduja sie ikonki... - przez to trza uzywac tylko default/:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gotowe, skończone prace można by wstawiać w dziale obrazy, czy jakoś tak się nazywa. Ale jak tam dawno temu wstawiłem jeden taki to mi go wycieli i okazało się, że służy ten dział tylko \"pracom ręcznym\". A można by go wykorzystać też do skończonych pracek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale jeszcze przez tydzien moje odpowiedzi na forum moga byc krotkie - sesja :((

 

Ale powiem tyle: ukonczone prace - jest przeciez galeria ... wydaje mi sie ze tam powinny ladowac skonczone prace ...

 

Co do FAQ to od dawna je pisze jako osobny dzial na strone a w nim podstawowe pytania jakie mi ludzie najczesciej zadaja: np. winXP i max4, jak instalowac pluginy, jak ustawic bitmape jako tlo, ile kosztuje 3ds max itp ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi sie to absolutnie nie podoba.. - chodzi zapewne o galerie ta bezposrednio max3d.pl..

Prawda jest taka ze tu na forum powinien byc osobny dzial galeria czy cos gzdzie bylyby tylko skoczone pracki.. a prace w toku to bylby osobny dzial.. tak po protu za bardzo sie wszytstko miesza. A zaloze sie ze kazdy kto z forum korzysta latwiej i chetniej zagladalby i umieszczlby swe prace w galerii na forum a nie gdzies dalej (tak jakby poza tym)

Takie jest moje zdanie.. zeby byla tu taka galeria.. a jak ktos bedzie chcial tez wrzucac swe pracki do galerii poza forum to tez moze. :D

pozatym bedzie porzadek.. przejrzyscie, anie wszystko razem w jednym kotle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... OK ale galeria wtedy nie moze umrzec. Pamietajcie ze forum jest czescia serwisu i z galeria jest poniekad zwiazane.

 

Wiem ,ze galeria czesciej jest przegladana przez \"pracodawcow\" szukajacych mlodych talentow i nie chcialbym zeby w ten sposob umarla. Moge dodac taki dzial tutaj ale updatujcie swoje galerie rowniez :) Nie kazdy zaglada (a szkoda) :) na forum ...

 

Boje sie ze zrobi sie z tego dzialu dzial WIP II ... Wiadomo , ktos wystawi prace ... zostanie skrytykowany i bedzie ja wtedy poprawial ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możę by tak zrobić coś w stylu wstępnej Galeri. Można by wtedy umieszczać prace, które po ogólnej aprobacie były by przenoszone do tej Galeri na stronie głównej. Coś na styl głosowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak: co innego galeria a co inngego prace w toku..

Do prac w toku powinos sie wrzucac prace nad ktorymi dana osoba pracuje ale nie skonczyla.. czyli albo zaczyna od poczatku wipa alboo robi po prostu pracke nie skonczona.

Galeria natomiast - tam sie wrzuca ukonczone prace... ktorych sie nie robi juz dlalej hyba ze pod wplywem krytyki dokona sie jakis zmian. - ZMIAN - a to nie sa wipy...i takich zmian mozna by dokonac w galerii i zamiescic.. W konsekwencji autor pracki moglby wwalic pracke do galerii na max3d.pl. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotham to stworzy straszny bałagan. tak juz jest obecnie(np w przypadku prac maggema) chyba ze te skończone malby inną ikonke(albo jakiś wpis na przodzie). wtedy to miałoby sens. a co do faq to moglem sie pomylić, ale wiem że było kiedyś ( czytalem je jak jeszcze sieci nie mialem, czyli jakieś 5-4 lat temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiej.. wystarczy tylko zobaczyc jak jest na http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php Jest Galeria i osobno Prace w toku... - NIkt nie narzeka - wszyscy sa zadowoleni, nic sie nie miesza... a i do tego osobno jest galeria na glownej strone :D

Wypadalo by tak zrobic - nie dlatego ze tam tak jest alle dlatego ze tak bedzie wygodniej i przejrzysciej itp itd.. wiecej miodu i wogloe. Wystarczy strorzyc nowy dzial i posortowac wszystko.. poprzenoscic - i tyle..

I malu szczegolik jescze - przydalyby sie takie miniatuki jak na tamtym forum - moze troche mniejszce zeby bylo ich 10 albo 12 w rzadku u gory. hehe.. Nie dlatego ze tam tak jest ale dlatego ze bedzie bardziej kolorowo - zwiekszy sie ogladalnosc.. bedzie wiadomo co gzdie sie pojawilo nowego. Oczywiscie takie miniaturki kazdy dodaje sam jak chce:)

Mozna to zrobic raczej ... w koncu to bajer bedzie wygladac.. i przynajmniej forum sie lekko zmieni i rozwinie !!

 

AHA i jescze jedna wazna sprawka

Oto w morde kreta... dlaczego wiekszosc prac ktore sa wystawiane na max3d.pl w tej oddzielnej galerii... nie jest pokzywana na forum...

W zwiazku z tym proponuje zrobic tak.. ze..Gdyby byla juz taka osobna Galeria tylko dla skoncczonych prac na forum..

mozna by napisac WIELKIMI LITERAMI na glownej stronie o zmianach... i ze jest osobny dzial GALERIA i ze tam mozna ...albo raczej powinno sie zamieszcac tez prace... Nie tylko w tej galerii na zewnatrz ale takze w tamtej na forumm.. wtedy wiecej wiary sie tym zainteresuje.. i bedzie wiecej prac itp ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... To są dobre pomysły ;).

 

Ok, ale musicie pamiętać.

 

SESJA....

 

Teraz trzeba rozpocząć 1 podsumowanie bitwy + nowa ankieta.

 

Potem Maya i Hardware.

 

Potem to.

 

Więc jest czas na pogdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś plany odnośnie możliwości dodawania obrazków w dziale pomoc jako załączniki ? Ułatwiłoby to trochę życie, a poza tym być może zwiększyłoby i porządek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna animacje (linki ofkoz) dawac w tymze dziale?

 

 

 

P.S. Gotham - masz 386 Postow (przynajmniej w tej chwili)... przypominaja mi sie czasy mojego pierwszego blaszaka p.t. PC... 40 MHz ROX!! Cheers!! :D

 

 

[Edited on 11-2-2003 by Gith]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzrecież mozesz załączać obrazki,tylko musisz je pierw wrzucic na serwer. a umeiszczanie ich na serwerze maxa by go szybko zawaliło.

 

Można by przecież dać jakieś ograniczenie na obrazek czy na użytkownika, a jak zamieszczanie obrazków w 3 innych tematach do tej pory nie \"zawaliło\" serwera to chyba i po tej zmianie wszystko byłoby ok.

 

Konto już sobie założyłem w WP ale przed momentem w innym poście wyczytałem, że to z WP się nie nadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO bajer...Ale ehhhh. chodzilo tez o to zeby to posortowac.. tzn.. zeby skonczone prace w dziale Prace w toku wwalic do dzialu Galeria.. tak jak sa. bez zadnych zmian.. z tymi samymi datami, kometnarzami itp. ... ale moze to jest niemozliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np twoje postacie, bo jak patrze na takie dzieła ktore podobno są w toku, to ja sie boje oglądać końcowej wersji. a co do ograniczeń to tu jest 1000 użytkownikow, niech chociaż kazdy da plik 0,5 mega to jest 500 mega, a to jest bardzo dużo.swego czasu to pewne 500 mega bylo barrdzo cenne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności