× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Rozdzielenie dzialu i rozne inne bajerki dotyczace zmian na forum

Member
    Awatar MaggeM
    Podziękowania

Domyślnie Rozdzielenie dzialu i rozne inne bajerki dotyczace zmian na forum

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Tak wiec widze ze forum ma tera speddda jak nigdy.. to dobrze.. mam nadzieje ze tak bedzie caly czas! :D
    Jedna mala propozycja. Bardzo wskazane byloby podzielenie dzialu \'Prace w toku WIP\' na:
    \'PRACE W TOKU\' i \'UKONCZONE PRACE\'
    Dlaczego?.. :) ano dlatego ze teraz wszystko sie miesza i to niezle. I niby dlaczego ktos ma wrzucac ukonczone dzielo do WIPa?
    Tak bedzie o niebo lepiej..
    I jescze jedno.. Why.. kiedy zmieniam skina forum.. - nie laduja sie ikonki... - przez to trza uzywac tylko default/:)

[Post wyedytowany 8-2-2003 by MaggeM]

Member

Podziękowania

Domyślnie

popieram pomysł i dorzuce też coś wlasnego.
    moze by tak dzaił FAQ zrobić i tajk umieszczać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zeby uniknąć powtarzających sie pytań.?

Member
    Awatar Bacry
    Podziękowania

Domyślnie

Gotowe, skończone prace można by wstawiać w dziale obrazy, czy jakoś tak się nazywa. Ale jak tam dawno temu wstawiłem jeden taki to mi go wycieli i okazało się, że służy ten dział tylko \"pracom ręcznym\". A można by go wykorzystać też do skończonych pracek:)

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja bym raczej zostawil juz te obrazy, ale cos takiego to jesy niezly pomysl, choc bylaby to druga galeria, ale pracki moga byc i tu i tu.

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

sorki ale jeszcze przez tydzien moje odpowiedzi na forum moga byc krotkie - sesja :((

Ale powiem tyle: ukonczone prace - jest przeciez galeria ... wydaje mi sie ze tam powinny ladowac skonczone prace ...

Co do FAQ to od dawna je pisze jako osobny dzial na strone a w nim podstawowe pytania jakie mi ludzie najczesciej zadaja: np. winXP i max4, jak instalowac pluginy, jak ustawic bitmape jako tlo, ile kosztuje 3ds max itp ...

Member

Podziękowania

Domyślnie

wiem że jest faq na stronie, ale malo kto o tym wie/zagląda.

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

hmmm... nie ma FAQ na stronie jeszcze i mysle ze w momencie gdy tam powstanie bedzie mozna do niego linkowac pytania najczesciej pojawiajace sie.

Member
    Awatar MaggeM
    Podziękowania

Domyślnie

Nie mi sie to absolutnie nie podoba.. - chodzi zapewne o galerie ta bezposrednio max3d.pl..
    Prawda jest taka ze tu na forum powinien byc osobny dzial galeria czy cos gzdzie bylyby tylko skoczone pracki.. a prace w toku to bylby osobny dzial.. tak po protu za bardzo sie wszytstko miesza. A zaloze sie ze kazdy kto z forum korzysta latwiej i chetniej zagladalby i umieszczlby swe prace w galerii na forum a nie gdzies dalej (tak jakby poza tym)
    Takie jest moje zdanie.. zeby byla tu taka galeria.. a jak ktos bedzie chcial tez wrzucac swe pracki do galerii poza forum to tez moze. :D
    pozatym bedzie porzadek.. przejrzyscie, anie wszystko razem w jednym kotle :)

[Post wyedytowany 7-2-2003 by MaggeM]

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Hmm... OK ale galeria wtedy nie moze umrzec. Pamietajcie ze forum jest czescia serwisu i z galeria jest poniekad zwiazane.

Wiem ,ze galeria czesciej jest przegladana przez \"pracodawcow\" szukajacych mlodych talentow i nie chcialbym zeby w ten sposob umarla. Moge dodac taki dzial tutaj ale updatujcie swoje galerie rowniez :) Nie kazdy zaglada (a szkoda) :) na forum ...

Boje sie ze zrobi sie z tego dzialu dzial WIP II ... Wiadomo , ktos wystawi prace ... zostanie skrytykowany i bedzie ja wtedy poprawial ...

[Post wyedytowany 7-2-2003 by Adek]

Member
    Awatar Bacry
    Podziękowania

Domyślnie

Ewentualnie możę by tak zrobić coś w stylu wstępnej Galeri. Można by wtedy umieszczać prace, które po ogólnej aprobacie były by przenoszone do tej Galeri na stronie głównej. Coś na styl głosowania?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów