Skocz do zawartości

Grupa Śląsk


streaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek nazwa wątku może brzmieć górnolotnie, chodzi mi o zebranie ludzi z terenów śląska/małopolski, interesujących się fotografią, celem wspólnego pofocenia w plenerze :)

 

Więc pierwszy jestem ja - lokacja: Lędziny, k. Tychów

 

PS. ew. zainteresowanych zapraszam na irca, gdzie możemy obgadać to i owo :)

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no... naprawdę... tylko dwóch (w dodatku z wami się już na ircu dogadywałem)...

A ja już research zrobiłem, fajne miejsca, gdzie można by się wybrać poznajdowałem...

 

Chyba będzie jednak trzeba na fotohasiok się wybrać :/

 

Na początek myślałem o starej hucie cynku w Szopienicach, bo i blisko (dla mnie i soada, a z sadowskim też już mówiłem o dojeździe), i wygląda naprawdę ciekawie:

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku - co z tego, że są miejsca, jak nie ma z kim iść robić :/ Nawet na fotohasioku jak przejrzałem ostatnie tematy to krucho to wygląda w najbliższym czasie...

 

Z innych ciekawych miejsc to sadowski zaproponował tzw. Las Vegas PRL'u, czyli stary kompleks wypoczynkowy w Porąbce-Kozubniku (swoją drogą za parę lat też ma tam podobno ruszyć odbudowa), jakieś 10-15km na wschód od Bielska-Białej. Miejsce imo super, ale trzeba poczekać, aż drzewa się zazielenią, żeby skontrastować nowo budzącą się do życia naturę z niszczejącym i popadającym w ruinę dziełem człowieka:

kozubnikkrajobraz1.jpg

hotel.jpg

widok3.jpg

plywalnia.jpg

 

Ale wracając do szopienickiej huty, to ja proponuję jakiś termin w pierwszej połowie kwietnia, do tego czasu powinno w końcu zniknąć to białe cholerstwo, ja będę miał czas dowiedzieć się jaki jest dostęp do miejsca, ew. załatwić wejście 'na legalu' i może do tego czasu jeszcze ktoś chętny się znajdzie ?

 

No i jeszcze ja planuję zakup nowego sprzętu, który chciałbym od razu przetestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker

... no chcesz mnie ogłuszyć do końca, zwłaszczea że znam to posępne zamczysko byłem tam kiedys w innych sprawach zdajsie paralotniowych i żałowałem, że nie miałem aparatu....... ale jednak huta dużo fajniejsza, bo jeszce nie wyszabrowali na złom maszyn..... w Łodzi poszło to tak szybko że nie zdazyłem nacisnąć na spust....:))... no i światełko ładne górne....:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozubnik znam bardzo dobrze. Dawno tam nie byłem, ale kiedyś jak jeszcze chodziłem do średniej szkoły, to z chłopakami bardzo często odwiedzaliśmy to miejsce, tyle że nocą, z latarkami, raz odważyliśmy się wejść na sam dach tego najwyższego, bodajże Danel :)

 

Klimat jest tam niesamowity. Najlepsze jest to że mam znajomych którzy tam chodzili z rodzicami jak byli dziećmi, widziałem kiedyś zdjęcia z tego miejsca, jak na tamte czasy to było konkretne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności