Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting nr 13: Karykatura znanej osoby


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Karykatura znanej osoby

 

Czas: 3h

 

Deadline: 2.04.10 godz. 20.00

 

Zasady:

 

 

-model może być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej( sphere, cube etc.) jak i z przygotowanej bazy- jeśli korzystamy z drugiej opcji czas przeznaczony na modeling musi zostać odjety od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i twój model ma być wyrzeźbiony a nie wymodelowany.

 

- Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Nalezy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których chcesz wyrzeźbić dodatki również muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extredutowanych boxów/spher!

 

- Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz poziomy podziału siatki. Przykład:http://img230.imageshack.us/img230/3559/szymek.jpg

 

- Obrazek nie powinien być szerszy niż 900px

 

- Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport etc. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona. .

 

-Nie można korzystać z wcześniej przygotowanych modeli.

 

-Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława:)

 

Panowie do dzieła :) Życzę powodzenia i wielu prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No weź przestań mafida. Wrzucaj coś. Ja dawno nic nie wrzucałem a temat fajny się wydawał, więc małe ćwiczonko dla wprawy poszło. Ja w ogóle nie jestem rzeźbiarzem więc o czym my tu mówimy. Jak wjadą ludzie zajmujący się sculptem na co dzień to będzie masakra w przedsionku (w przedbiegach się mówi). Co - mało tego w Platiżu czy w innym CD Redzie siedzi? ;) :D nie chować się za komerchą.. wyłazić z nory! Bo mi tu gadają że speeda zabiłem. Bez takich proszę. I to żeby jeszcze - ale Klicek - TY to mówisz? Wrzucaj! jakąś karykaturkę dygnij a nie płaczące dzieci doodle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co - mało tego w Platiżu czy w innym CD Redzie siedzi? nie chować się za komerchą.. wyłazić z nory! Bo mi tu gadają że speeda zabiłem. Bez takich proszę. I to żeby jeszcze - ale Klicek - TY to mówisz? Wrzucaj! jakąś karykaturkę dygnij a nie płaczące dzieci doodle

 

hahhahaa spoko, popieram :)

Tez chcialem do bitwy podejsc, ale cholera to teraz nie wiem czy sie wychylać :P

Nie no spoko, jak nikt nie podejdzie to bedzie drugie miejsce, a jak wg wiedzminskiego przelicznika bylo- "miec miejsce i nie miec miejsca to juz dwa miejsca i co ja z tym cholerstwem zrobie?" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhu, ostra bitwa sie szykuje, Kris-cholernie mocny skulpt a i temat sobie najlepszy z mozliwych wybrales.

Ja jednakoz tez juz cos zobie znalazlem i mam nadzieje ze w weekend to zrobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby co Pipboy?! Twoje entry? Twój speed? :D HAHA

Co mi tu kolega insynuuje? Pogięło Cię? :D Ta rzeźba, którą podlinkowałeś powstała na podstawie tej samej ilustracji - tutaj link: http://2.bp.blogspot.com/_Mi7AIQ22soI/SPUDJb7pxPI/AAAAAAAACgI/v4PbZfGrecc/s320/Sylvester_Stallone_caricature.jpg

 

Ale na pewno nie jest speedem więc sorki.. nie kwalifikuje się :) Zamiast siać zamęt lepiej się weź do roboty i coś wrzuć od siebie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera chyba za dużo wypiłem- wariacja na temat " jak będzie wyglądał wiedźmin 3" :P

Po dosć interesujących namowach kobiety. z basea Soski.

Mam tylko nadzieję, że jakby co cd-project mnie nie wrzuci do listy "tych nie zatrudniamy" ;)

 

(...) nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to trudne nacisnąć ten guzik na dole żeby to wysłać ;P.

 

wiesiek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kris_R, zdążyłem wrzucić boxa pod fryz, chwilę go pomęczyć i straciłem refkę z drugiego monitora jak mi wybuchł zasilacz :D :( Wcześniej to góra 1,5h robiłem więc ponad godzina spokojnie została. No nic trza kupować części i kompa na szybko składać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności