Skocz do zawartości

Anioł: Death Angel Strikes Back


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem znowu wystartowac w Bitwie. W ostatniej niewiele zdazylem zrobic, ale teraz powinno byc lepiej.

 

Postac bedzie malo eteryczna, wrecz przeciwnie, bedzie to opancerzony aniol przygotowujacy sie do kolejnego ataku. Nie za bardzo mam ochote i zdolnosci wchodzic w zawilosci ludzkiej anatomii wiec wyrecze sie wlasnie zbroja lub gumowym skafandrem ala \"Sigma i Pi\" :)

Co nie znaczy, ze model bedzie prosty.

 

wstepny koncept:

101-deathangel.jpg

 

Prace nad caloscia, ze wzgledu na wyjazd, zaczne dopiero od srody. Zaklepalem temat na wypadek gdyby ktos tez chcial zrobic siedzacego na krawedzi grubaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

> to jakbys zrobil psa i docepil mu skrzydla

 

to byl moj plan B ;)

 

Pomysl nie ukrywam wyszedl dosyc przypadkowo w trakcie swobodnego malowania w PSie, ale wydaje mi sie, ze koncowa scena moze byc ciekawa.

 

Sama postac to ciezki olbrzym (podkresle to przez rozmiar chmur lub jego ofiar) co powinno dzialac na wyobraznie w zwiazku z jego upadkiem na ziemie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline za pasem, ale sprobuje jeszcze z czyms zawalczyc.

 

Zmienilem koncepcje na bardziej wyrazistą bo czuję ze tamta zostalaby odrzucona przez swiat :) Tzn Aniol bedzie wygladal podobnie, ale przyjmie bardziej atletyczna budowe i bardziej drapiezna poze. Spora czesc jego ciala zakryje mrok, to mi zaoszczedzi pracy na rzecz klimatu.

 

na razie poczatki zbroi i proba tekstury (na razie podmalowka w Psie)

 

x1.jpg

 

x2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no leander to sie wczesnie zabrales do roboty, nie ma co ;)...co do poczatkowej koncepcji to szkoda ze wymiekles przed swiatem...a tak liczylem na ta wersje \"B\"eta(zreszta przydalo by sie odjechanie od gorojacych na 3d battle wylizanych panienek )

no nic czekam na updejty

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zreszta przydalo by sie odjechanie od gorojacych na 3d battle wylizanych panienek

 

little-ninja, od kiedy Ty unikasz wylizanych panienek? ;)

 

Nie starczylo mi na razie cierpliwosci na dalsze modelowanie i wrzucilem czesc z tego co jest i zrobilem podmalowke zeby zlapac jakis klimat. Tors i rece sa w 3D, reszta namazana + przerobiona fotka na niebo. Reszte dokoncze (modele + regulaminowe tekstury) jesli uda sie przejsc przez preselekcje.

 

aniol5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jedna ostatnio popelnilem to nie znaczy ze w oczach mam kurwiki hy,hy(wiedzialem ze sie do tego doczepisz ..cwaniak;)

pracka ma klimat tylko ramie mu cos wyskoczylo...postac jeszcze skrzeczy ale z mila checia poogladalbym dalszy ciag tej pracki

w koncu gdzies na 3dstluczce poczulo sie dynamike

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności