× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 89

Wątek: Błąd na forum? - 2019

Member
    Awatar Adder
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Jak by ktoś/skrypt przesunął zegar w złą stronę. Tylko dziwne, że nikt tego nie zauważył. Może to my mamy coś w profilach przestawione, ale zaglądałem tam...
    "Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wk****eni?"
    Jonasz Kofta

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Przestaw w profilu strefę czasowoą na GMT +2.
    Jakby były problemy z zapisaniem tego trzeba czasami przełączyć się na język angielski i to zrobić.
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Member
    Awatar Adder
    Podziękowania

Domyślnie

+2 ?? No ok. Swoją droga właśnie zauważyłem że miałem przestawione na zero :D

i rzeczywiście są problemy z zapisem..
    "Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wk****eni?"
    Jonasz Kofta

Member
    Awatar Adder
    Podziękowania

Domyślnie

Śmiga przy właściwym +1 i korektorem DST zawsze włączonym. Kiedyś to zmieniałem tylko nie zapisywało. Głupie, że zmiana języka pomaga zapisać.
    Jonasz Kofta

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Wiem. Niestety bug vB, którego nie chcą poprawić, a zgłaszany przez wiele osób na ich forum. Odkładany na później...
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Cesarz Obciachu
    Awatar arev
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio kilka razy zdarzyło mi się, że po kliknięciu w link jakiegoś tematu (będąc tu: http://max3d.pl/forum/forum.php) przeniosło mnie do pierwszego postu, gdzie zwykle lądowałem na ostatnim.

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Wiem. Jest problem. Szukam rozwiązania, na razie bez efektu. Bede to jeszcze debugował. Chodzi faktycznie o przechodzenie do ost. postu z głównej. Zmienilo sie przepisywanie linków :(

Blender&Houdini

Podziękowania

Domyślnie

problem jest na telefonach gdzie nie można wejść na żadną inną stronę niż na 1 lub ostatnią
    jakoś od tygodnia to jest

Member
    Awatar Hokmah
    Podziękowania

Domyślnie

Ja rowniez wchodzę na forum z telefonu i właśnie jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie by błąd wyskoczył. Korzystam z aplikacji taptalk i jest ok :)

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Jadę właśnie reexpem i walcze z tym. Niestety muszę przepisać pod mój serwer wszystkie linki ręcznie. Ale jeden problem z błędną stroną poprawiony. Szablony vb mają złe linki pod mobile widzę. Ale to też poprawię.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów