Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Odpylacz mokry


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak ma mieć zastosowanie reklamowe tyle że na mój własny użytek

na pewno jest dużo do poprawienia 3ds bawię się od 5 miesięcy i jeszcze wiele nauki przedemną, poproszę zatem o uwagi co jest do poprawienia

Czego to ludzie nie modelują:) Jeśli to z przeznaczeniem reklamowym, to prezentacja wymaga jeszcze dużo pracy

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wątek może do WIPa przenieś? :)

W wipie juz jest kilka wątków z odpylaczem ;) Przede wszystkim popracuj nad sceną. Te same cegły na ścianie i posadzce to nie jest dobry pomysł. Może pomyśl o animacji i pokaż jak działa ten odpylacz lub jego budowę wew. Coś co zachęci do jego zakupu, teraz nie zachęca. Równie dobrze mogłeś zrobić zdjęcie, byłoby mniej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś studio zrób, wyrzuć te cegły - niech ten rozpylacz będzie dominantą. Tabliczki z informacjami też nie pasują. Z ramkami też pojechałeś, takie jak z tanich obrazów częstochowskich. Może jakiś hdr w odbicia, bo sucha ta farba strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem na szlifierce do otworów (20letnia) tolerancje wykonywanych otworów były żędu 0.013mm (i dało się na tym u-bocie to wykonac), co to pył szlifierski doskonale wiem (pojadło sie:))...jak na reklame typowo pod przemysł mechaniczny wydaje mi się że jest ok. ale jako obiekt pod galerie 3D troche za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności