Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting nr 15: Leśne stwory


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja się rzucę, czemu nie, ale to weekendzie, bo czasu nic a nic:) Chociaz chcialem mikroorganike czy co tam mialo byc:P

 

Kris_R - no offence, personalnie nic do Ciebie nie mam, ale trzeba Cie obalic. Koniec swawoli i łajdactwa! Narodzie, łączcie się w walce przeciwko tyranowi i monarszy (?) krwawego jakim jest Kris_R....

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mati kurcze lesne stwory- no to na mysl same przychodza krasnludki chochliki, elfy, enty, trolle, borski,zubr, bobr, (cenzura) los, lis, wilk, kuna, kon, wydra, ryjowka, zajac to sa zwierzeta, ktore zyja w Pols... eee to so wlasnie lesne stwory.

Temat daje duze pole do interpretacji jakby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano:)

 

Jakos cisza, nic sie nie dzieje...

 

To ja wrzucam moje dzisiejsze 45min wypocin - tak, tak, ja wiem, w 45min mozna wiecej zrobic, ale to moje drugie podejscie do ZB i bez tableta jade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool.. fajnie się zapowiada :)

Tydzień do końca. Jedziemy!

 

M@ti - nie wiem skąd Ci się wzięło to, że autor tematu powinien podać jakieś przykłady - nie wiem gdzie to jest napisane. Ale mam nadzieję, że Morte już Ci rozjaśnił.

Temat jest na tyle otwarty, że możesz sobie pozwolić na dużą kreatywność i improwizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd Ci się wzięło to, że autor tematu powinien podać jakieś przykłady - nie wiem gdzie to jest napisane.

 

Zawsze/Przeważnie Lucek podawał przykłady jak zakładał temat :) Stąd mu się to wzięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ho!:)

 

No! Tu i tam wystające drobiazgi, 5 oczodołów (chyba więcej dorobię) + alpha skóry, bo podobna do materiału kory drzewnej.

 

Chciałbym liście mu jeszcze gdzieś zarzucić....A to już nie wiem jak...:(

 

@lucek - daj spokój, taki sculpt to przecież chwila:) Chociaz ja tak samo.... do 5tego muszę ładnie dokończyc portfolio bo do DRIMAGINE wysyłam. Dlatego niegdzie na majówke nie wyjechałem, ale i tak siedzę w ZB i sculptuję:P hehe

 

@edit - sorka za jakość, ale z printscreena. Nie mogę sobie przypomnieć gdzie w tym szalonym interface ZB zapisuje się jako jotpegi...:)

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XaoC: eksport dokumentu do psd i sobie w ps`ie ładnego jpga zrobisz

 

aaaa.... fakt, tak bylo:) Tylko ze pracuje na lapku kumpeli i ona nie ma PSa. U siebie zrobie juz ladnie jak bedzie gotowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

swietna spawa klicku, ino stopy jakos mi nie leza..

 

Takie cos odemnie, 2 godzinki na razie i jakos tak sporo zabawy z zbrusowymi kulkami, equalize surface costam... i troche czasu na to przepadlo. Stefan.

 

65183982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

costam... i troche czasu na to przepadlo. Stefan.

To Twój sculpt nazywa się Stefan czy Ty :D

 

mnie sie bardziej podoba modelik Tomali, klickowy jakis taki ...

Ja takiego nie widzę.

 

No taa,może i Tomali lepszy,jak jakiś wrzuci to się wypowiem

Do roboty Mafida :) Pokaż na co Cię stać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężka konkurencja, ale dorzucam i od siebie skromnego speeda. W zamierzeniu jest to satyr, ale jakoś nie mogę dobrej brody mu zrobić, więc wyszedł trochę jak diabeł jakiś (taki leśny diabeł).

Jakieś 2h40min. Enjoy

 

[/url]speedsculptingsatyr1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucek: Maturkę ostatnią masz jutro, a termin do niedzieli więc chyba zrobisz coś na speeda :P

Jak tylko napiszę maturę to wam pokażę psia mać:0

 

Coraz więcej prac. Oby tak dalej. Fajne mordki wam wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vega - Bo jak tylko schodze na 4+ podzialki poly to praca staje sie nieznosna i powolna:) Do tego pocek jednodzeniowy 1.8GHz wcale nie pomaga:)

 

Nie narzekam jesli chodzi o maxa czy psa, sprzet dziala ladnie i plynnie, zreszta juz sie nauczylem kozystac tak, by oszczedzac pamiec. Ale jesli chodzi o ZB to nie ma co ukrywac, to musi byc zdrowa maszyna, zeby praca byla przyjamna:) Pzynajmniej ja tak do ZB podchodze - bez spinek, raczej na luzie + ma byc przyjemnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich czasów miałem 256MB RAM, procek 1GHz i karta 64MB. Pracowało mi się dobrze. Fakt, że musiałem czekać trochę, ale dałem radę. Na forum tutaj są moje pierwsze wypociny na tym kompie. Ja też chyba wrzucę, ale dopiero w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności