Skocz do zawartości

Wrocław! vol. 2.010


CzAk1

Propozycje terminu spotkania:  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Propozycje terminu spotkania:



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale wy narzekacie przecież było fajnie... nie wiem tylko po co niektorzy cwiczyli przewroty w tył i skoki z obrotem... : / Boszz jak sobie poszliscie ja tam jeszcze zostałem jakoś do 5:30 wziałem znajomą i poszliśmy na dzienny tramwaj. Najlepsze jest to ze reszta alkoholików stwierdza zawsze o tej godzinie.. że trzeba już iść bo słońce będzie parzyć i w sumie to jest jedyny powód dla którego stamtąd idą do domu ;D

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, bylo fajnie dopoki nie wywinalem backflipa, jak zwykle bylem "atrakcja" wieczoru. Dla nie wtajemniczonych to moge jedynie powiedziec, ze testowalem fizyke cieczy na zywo ;). Zlocik napewno na dlugo zapadnie mi w pamiec. Pozdrowienia dla wszystkich co dotarli i przezyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zlocik całkiem udany :) sorki, że musiałem spadać wcześniej ale punkt 6 trasa wrocek-wawa samochodem w tym upale... no musiałem się wyspać. dzięki wszystkim i do zobaczyska następnym razem :)

 

a SWRSC to dwa kalosze i skarpeta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Tweety mialem nadzieje cie poznac wreszcie a ledwo mi gdzies tam mignales :/ no, nastepnym razem trzeba bedzie jakies piwko/dwa przegadac.

 

Super_Oko : gdyby ktoś ci zrobił wczoraj zdjęcie to mogłoby być doskonałą ilustracją do definicji słów "szczęśliwy wyraz twarzy". Dawno nie widziałem już tak szczerego uśmiechu :D

Edytowane przez KaeMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_@

Całe szczęści, że wszyscy wyszli z tego cało...

...Już widzę jak puka do mnie policja o 6 rano i pyta się, czy to ja spędziłem tą grupkę osób, którą jest teraz w szpitalu :P

Niemniej zlot zostanie długo zapamiętany :)

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy się zjawili. Dzięki za miło spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu :-) dzięki wszystkim którzy się pokazali - było bardzo fajnie co potwierdza Agatka. Szczególne pozdrowienia za ciekawą dyskusje idą do: asblaze'a, kannu, pionixa, świerszcza i jego kompana, czakiego i dla reszty :D

 

[edit]

We Wrocławiu zloty najlepiej wychodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności