Skocz do zawartości

Projekt WWW: strona energy drinka WIP


kru

Rekomendowane odpowiedzi

taki projekt:

 

http://efusion.dns28.ceshi6.com/

 

To co obecnie widac to glowny element strony - prezentacja produktu + nawigacja

 

TODO:

 

- u gory bedzie banner z nazwa produktu tak jak na tubce

- wybor wersji jezykowej

- loader

- skonczyc nawigacje bo na razie sie tylko otwiera rollout jednego buttonu (bedzie wiecej) ale juz nie zamyka

- osadzic pozadnie w HTMLu bo na razie tylko tak zrobilem zeby mozna to bylo wogole zobaczyc

 

Jesli macie jakies sugestie to piszcie. Wrzucam tak wczesnie zeby mozna bylo poprawic

Rowniez prosze - napiszcie mi ile wyciagacie FPS'ow i na jakim sprzecie (proc+karta graf)

 

Jeszcze moze powiniennem dodac ze byc moze musicie sie uzbroic w cierpliwosc bo strona ma 500k a serwer jest w Chinach. (tak tak - bedzie preloader ale na razie jest bialo)

 

pozdrawiam

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chcialem kiedys cos podobnego zrobić z jednym projektem, ale uznalem ze nie ma sensu. Tak samo jest u Ciebie. papervision jest zwyczajnie brzydkie. jak nie trzeba lepiej go nie uzywać. My zrobiliśmy to tak jak pod linkiem - cylinder wektorowy, na niego nachodził dopiero papervision, ale u Ciebie lepiej zrobić 100% wektor i bitmapa, my nie moglismy, bo tekstura była malowana i trzeba było dorenderowac ucho. Takie moje zdanie.

 

http://www.blue-box.com.pl/klienci/tester_pedzli.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki

 

gwoli scislosci to jest away3d a nie papervision

...i ma zostac away3d bo zostalo wstepnie zaakceptowane. :)

ma byc nowatorsko,nowoczesnie i 'cool' zeby oddac charakter produktu dla mlodziezy... no i poza tym nikt inny tak nie ma...

 

zgadzam sie ze jakosc moglaby byc lepsza - ale co zrobic. wydaje mi sie ze ten shader z mapa enviro na bardzo podluznych faceach tubki nie wyglada najszczesliwiej... jak daje phonga to skolei jest zbyt matowo. jeszcze poprobuje...

 

piszcie co najbardziej was razi.

 

torm - masz zupdatowanego flasha? ja mam na lapku gf 8600MX na dual core (wiec juz raczej zlom) i mi wyciaga >15fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale klient będzie Ci zagladal do kodu sprawdzając czy masz klasy away'a? W sumie dziwne ze to away, brzydki i niewydajny jak paper ;)

 

Ja wychodze z załozenia "can't make it? fake it!" jezeli klienta do tego paskudztwa przekonasz sama wiadomoscia ze to wina away'a to luz, ale cylinter trudna bryla do fake'owania nie jest to drganie odbić i artefakty. Przemysl to jeszcze. Jest wielki, brzydki i powolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem ze nie wiem jak zfejkowac cylinder z tekstura naklejki tak zeby mozna nim bylo obracac na wszystkie strony (moze jakis tutek?)

zeby poprawic jakosc refleksow to obecnie co mi przychodzi do glowy to wypalic je do osobnej mapy i obracac je na zewnetrznym cylindrze z duza alphą a teksture naklejki trzymac osobno na wewnetrznym i obracac te cylindry wzdluz glownej osi z roznymi predkosciami.

jeszcze w dokumentacji odkrylem material fresnel tez go wyprobuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki cylinder to mozna spokojnie fake'owac nawet na timeline, bo to prosty obiekt. byloby lepiej jezeli chodzi o fps i jakość wizualną. Tutoriala pewnie sie nie doczekasz, bo nie ma ogolnej zasady poza kombinowaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kru - moimi danymi się nie kieruj właśnie zauważyłem, że tutaj nawet lightbox przycina..:/

 

ale ola-f ma rację, lepiej ta animacja by wyglądała w 2D pod względem jakości jak i rozmiarów i wydajności... a jak to zrobić? nasuwa się kilka pomysłów...

 

1. możesz po prostu odzworować poklatkowo...

2. wiem, że flash obsługuje proste obiekty 3D, jednak do końca nie wiem jak to działa... ale jest też SWiSH 3D... może by się do tego nadał...

 

generalnie popieram przedmówcę... kombinować ;)

 

--edit--

 

chyba, że... uda Ci się osiągnąć taki poziom:

http://www.verbatim.jp/senshuken/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności