Skocz do zawartości

Minibitwa WebDesign #2 - PsyHos - SONDA


torm

Who's the best? :)  

123 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Who's the best? :)

    • prawiejakpawel
      7
    • dziadek3D
      32
    • torm
      62
    • SSn4k3
      22


Rekomendowane odpowiedzi

po co tym lekarzom stetoskop? Beda nasluchiwac czy aby szalenstwo pacjenta nie bierze sie z zapalenia oskrzeli?
No cóż, zawsze można sprawdzić czy pacjent ma atak paniki czy może duszności i itp wynikają z tego, że wentylacje szlag trafia. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiek nie jest dla mnie żadną tajemnicą. Mam 21 lat pracuje w agencji interkatywnej, a od 5 lat zajmuje się między innymi projektowaniem stron, programowaniem obiektowym ActionScript 2.0 / 3.0, After Effects,... a osobiste wycieczki to inni sobie robią... ja starałem się bronić mojej oceny.

Następnym razem wstrzymam się od jakichkolwiek rad skoro tacy mądrzy jesteście ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to milo, ze ludzie aż się rwą do następnej edycji.

 

Ano rwą się. Nie ukrywam że powoli zaczynam czuć chęć do powrotu do tematu projektowania stron, może sam spróbuję sił w następnej minibitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D - wobec tego musieliśmy się już spotkać. Obchodziłem tam 120 urodziny. Miałem wybrać za miejsce Shire, ale za daleko;)

 

Turisma - Nie nadymaj się tak bo pękniesz:) W tej rozmowie jest tyle emocji co w wyniku analizy moczu. TRzeba wyluzować wora i tyle. Wystartujesz w następnej bitwie i pokażesz who`s tha boss (tu nie ma sarkazmu, ale może tak zabrzmieć:) )

 

Jeśli tak dalej pójdzie to nam wątek zamkną.

 

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności