Skocz do zawartości

Anioł: Miłość do metalu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW robi wrażenie, na prawdę dobrze, tylko pobaw się jeszcze oświetleniem bo moikm zdaniem jaieś bardziej zdelokalizowane światełko powinno zmiękczyć model i zwiększyć realizm. Popraw tą skrzyneczkę na ścianie, bardziej matowa, może jakaś nalepka z attention lub coś podobnego. Jestem ciekaw gdzie wciśniesz malca, bo to on nadaje charakteru pracy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi się nie podoba.... coś jest przekombinowane, może te jajka, nie wiem sam... Nie rigowałeś aniołka? jeśli tak, to tego nie widać, stoi sztywno jak klocek (nawet biorąc poprawkę na to, że jest z metalu). Może określenie , ze scena wygląda sztucznie nie jest na miejscu, ale jest sztywno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee troche stylizowany dramatyzm ;/ Mi bardzo podobala sie wersja ze stojacym chlopakiem. Miala w sobie cos przyjemnego.

E: Duzy typ stoi tak pewnie, spoglada z gory, skrzydla uniesione, on ma sie smucic czy spogladac z pogarda na ofiare? ;)

 

Pomysl jest extra, tylko powroc do poprzedniej koncepcji plz.

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > eRB]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg - dzięki. To była najprzyjemniejsza opinia jaką dotychczas otrzymalem, bo widzialem twoja prace, robi wrażenie.

eRB - on czeka. Niestety, tamta miała nie ten klimat. Zobacz jak świetnie ten dzieciak wyglada teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysl jest super ! przemyslany nie tak jak moje chaos i tyle :) dzieciak w tej metalowej \"kolysce\" jest tak jak wert gadal pasujacy do tytuly i emu naj odpowiada hmm unioslabym go troche tylko tak jaby wzlatywal (ale caly czas przytwierdzony do kabli ) ale to twoja koncepcja i mysle ze zrobisz jak uwarzasz :)

pikna pracka na pulpit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności