Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #18: Słodkie maleństwo


Vega

The winner of the 18 edition is:  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. The winner of the 18 edition is:



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja następnego speed'a widzę w takiej konkurencji

Mafida, Klicek, Morte, Kirian, Hatt3r, Kris_R, Zeet, Matys ;]

Najlepsi z najlepszy :)

 

Mój głos na Hatt3r'a, ale jutro zagłosuję pod koniec sondy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucek: haha sztuka polega na tym zeby bylo tez poprawnie anatomicznie, tzn. zeby mialo sie wrazenie ze taki gosc moglby istniec.. spojrz na filmy amerykanskie, na zdeformowanych ludzi mutantow.. oni nie wygladaja jak glowy Keraja

Morte: masz na mysli moj czy swoj?:)

Co ja tam bede sie wymadrzal, nie ja wygralem tylko Kirian.. niechaj on rzeknie co ma byc..

 

EDIT: O Lucek obadaj to i napisz czy wg Ciebie sa to glowy ala Keraj: http://www.thesculptorscorner.com/gallery2/main.php?g2_itemId=3632

http://www.thesculptorscorner.com/gallery2/main.php?g2_itemId=2470

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może "najdziwniejsze zwierzątka świata" idąc tym tropem:d

tr3buh: w necie tego pełno nie musisz mi jak dziecku tłumaczyć. Jak sobie przeglądniesz tematy to na pewno zauważysz że kiedy trzeba coś samemu wymyślić to liczba sculptorów drastycznie spada. A kiedy temat jest bardziej konkretny jakoś łatwiej to ludziom przychodzi. A dziewczyna bonda będzie ciekawym tematem dlatego ze wejdziemy w sfery estetyki i mimiki twarzy. No i dlatego ze mam ochotę zrobić kurylienko albo green:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo i like it:)

 

speed z uniwersum Starcraft'a !

tylko ze tak, z powodu bitwy gameartowej i zbrusha 4 dopiero za dwa tygodnie proponuje ta bitwe rozegrac po wyjsciu ZB 4

a jak komus koniecznie zalezy by wczesniej cos trzaskac to jakis inny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaku zb4 i tak nie wyjdzie wtedy kiedy pixo mowi ze niby wyjdzie ;) juz od 2jki tak ludzi robia w bambuko;) zapuscice temacik jakis

 

No i kolejny raz się to potwierdza. Dzisiaj miała być premiera zb4 a na zbc cicho. Wiadomo że z upgradem zejdzie im z tydzień ale czy nie powinno się pojawić jakiś wideo promocyjne z prezentacją tych nowych ficzersów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale termin był zanany od kilku tygodni a LA jest jednym z najdalej wysuniętych na zachód miastem cywilizowanego świata. Mogli by wziąć pod uwagę ludzi z europy i wrzucić jakiś filmik który pewnie był przygotowany jeszcze przed sigraphem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności