Skocz do zawartości

Thor- pięciominutowa zapowiedź


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jednym slowem bol i zal. Mogli zostac przy wersji komiksowej bo, calkowicie nie pojmuje tego nieporozumienia. Az dziwie sie ze aktorzy klasy Hopkinsa uczestnicza w tej farsie. Pierwsze pytanie co tam robia zolty i czarny czlowiek w Asgardzie? Nie zebym mial cos do ras ale to tak jakby zrobic bajke o Rumcajsie, gdzie zamiast Rumcajsa wsadzic But Manitou, poza tym komiks komiksem ale mogli sie trzymac tego w wersji animowanej a nie robic skrzyzowanie Power Rangers i Twilight i kto wie jeszcze czego.

Edytowane przez Ulfar999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie do Power Rangers wydaje się dość trafne.

Niestety obawiam się, że krapciaste będą wszystkie filmy łączone pod logiem Avengers, łącznie z Kapitanem Ameryką. Jedynie Iron Man się broni. Zmiana obsady w Hulku i podziękowanie Nolanowi też nie wróży najlepiej.

Po trailerze chyba można stwierdzić, że filmowi czegoś brakuje.

A Aktorzy...

Aktorzy często ładują się w filmy, które potem okazywały się...słabe. Cage w Ghost Riderze to przykład pierwszy z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kasa kasa kasa... w życiu bym nie odmówił wystąpienia w średnik krapie dla mas, za 10 baniek. Hopkins zawsze twierdził, że jest akotrem, a to jest jego zawód. I nic więcej. Żadnego płakania nad sztuką, itp.

A film szykuje się naprawdę słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że amerykanie inaczej podchodzą do tych produkcji.

To są ich superbohaterowie, herosi narodowi...

Może nie chodzi o kasę, ale też o szpan na dzielni za zagranie Ameryki, Thora i Odyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym jest. Wspomniany "Ghost Rider" który był naprawdę krapiasty, i teoretycznie powinien w kinach utonąć jak choćby taki "Daredevil" - był bardzo udany finansowo dla producentów. Nigdy nie dojdę jak to się dzieje.

 

"Thora" firmuje nie byle kto a Kenneth Branagh, ale też wydaje mi się, że będzie trochę jak z pierwszym "Hulkiem" Anga Lee. Zbyt ambitny reżyser, stawiający mocno na postaci, zawiłą fabułę i grę aktorską to nie do końca to co potrzebne w tego typu filmach. No zobaczmy. Mi się pierwszy "Hulk" podobał, ale był porażką finansową w kinach i tu myślę, że może być podobnie.

 

Trzeba brać poprawkę na to, że to nie jest właściwie trailer tylko klip z ComicConu , który chyba nie miał wcale wyciekać do sieci.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba brać poprawkę na to, że to nie jest właściwie trailer tylko klip z ComicConu , który chyba nie miał wcale wyciekać do sieci.

 

salut

t.

 

Tak czy siak pojara jest...i to 5 min :D

 

Taka Ciekawostka:

Green Lantern

Tym razem postać DC

 

Film uderzy do kin w 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko gusta, przykładowo mi się bardzo podobał Ghost Rider i wielu moim znajomym również :P

 

Ten film ocenie kiedy go obejrzę, bo trailer strasznie słaby, a często filmy z świetnym trailerem (np. kunkfu panda) nie podobały mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sam komiks jest bezsensu i nie wnosi nic szczegolnego. Thor i Odyn to nie sa superbohaterowie amerykanskiej popkultury, tylko przede wszystkim bogowie ludzi polnocy(ta kultura jest o dziwo dalej zywa, wiec nalezy sie szacunek). Pipboy dobrze to porownal do Clash of Titans, chocia ztam akurat nie wypaczono az tak obrazu olimpijskich bozkow. Superman, Hulk czy Spiderman to owszem sa ikony supebohaterów z US & A ale nie takie cos. To tak jakby wziac Puszkina czy Grimma i zaczac obsadzac poszczegolne bajki w klimacie wojny ruskich eskimo-murzynow z reptilionami kaukaskimi.

 

No ponarzekalem sobie ale to moze dlatego, ze wole takie klimaty Beowulf itd, chociaz akurat w przypadku tego filmu to gra aktorska byla jego slaba strona i bardziej podobala mi sie wersja z Gerardem Butlerem. Znowu ostatnia produkacja z Hopkinsem "Wolfman" jakos tez nieszczegolnie wyszla, fabula taka sabie gra aktorska juz lepsza, efekty szczegolnie likantropia tez nie wyszly zle ale calosc do kupy i wyszla taka bajeczka, ktora mozna obejrzec skokami w 15 minut i wiedziec tyle samo z filmu co po jego obejrzeniu w kinie.

Edytowane przez Ulfar999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film o synu króla, którego wyrzucono w młodości z królestwa za bycie niegrzecznym, który powraca, by ostatecznie dokopać złemu bratu, bo ten po przejęciu władzy po ojcu okazał się być dupkiem. Tak to wygląda? Oczywiście w tle wybuchy, lof story, macho ludzie i ratowanie świata. Ostatecznie pokonuje brata, zdobywa dupę, staje się jeszcze bardziej macho i ratuje świat... Ech... muszę na to pójść do kina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały ich ojciec wygląda jak Kane z mortal kombat na stare lata, z tą częścią metalową na twarzy a'la terminator 10. Mega gniot... jedyne co fajne to ta "dupa" co napisał prrrszalony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne tak naprawdę dobrze zekranizowane(wg. mnie)komiksy to "300 spartan" Franka Millera i może "Spawn" Todda McFarlane'a(ale dlatego pewnie, że mam sentyment do komiksu), no i druga część Batmana (tego najnowszego).

 

A z tego wyjdzie kolejny gniot opakowany w plastikową torebkę z efektów specjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności