Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się wrzucić to do Finished, nie przepadnie tak szybko w czeluściach testowych, tym bardziej, że doszły mi rendery, których nie planowałem:) Poprawiłem też co nieco od strony PS

lazienka02.jpg

.

lazienkadof01v2.jpg

.

amenitiesps.jpg

.

amenitiesdofps.jpg

 

I link do sceny:

http://www.sendspace.com/file/kvq8d5

Scena w wersji max 7.o. Wszystkie modele własne, więc jak ktoś potrzebuje, nie krępować się. To samo dotyczy materiałów. Bazy z serwisów www.cgtextures.com oraz www.sxc.hu

Po modele bez meshsmooth pisać na priv:)

Scena niestety może posiadać bug najbardziej widoczny nad oknem, który pojawił się niestety prawdopodobnie po użyciu opcji VRay scene converter.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki bardzo wszystkim!, tym bardziej, że to w ogóle nie miało trafić do finished:)

"Ale" jest tutaj dużo, ale robiłem to po prostu for fun i wieloma rzeczami się nie przejmowałem, hehe, jak względami praktycznymi choćby i szumem widocznym szczególnie na closeup'ach. Świecone jest najprościej jak się da, czyli zwykły direct light, światło z environment'u i jeden VRay light w oknie. Podbiłem mult. w color mappingu (exponential) na 2,0 dla bright i dark (później dark na 1,7). Dużo rozjaśniane było w PS, więc naprawdę nic specjalnego. Kamera była też zwykła Free Camera. DOF Vray'owy.

Nie ukrywam, że miałem robić też wersję wieczorną/nocną, ale już nie chcę więcej w tej łazience siedzieć, lepiej zająć się czymś nowym:)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolorystyka i ładnie dopracowane.

Materiał na wannie trochę za jasny moim zdaniem. Wrzuciłbym w niego jakiegoś dirta żeby zlikwidować to "przejaśnienie" pod wywinięciem w górnej części.

Generalnie bardzo pozytywny odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności