Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 15: Słuchawki


Gość fishinthewater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

F/X - masz rację, przecież to nie są słuchawki. Nie zależy mi na wygrywaniu bitwy, pokazałem coś, bo myślałem że pomysł ciekawy. Nie chciałem Cię urazić.

 

P.S. trzeba by jeszcze zgłosić - kilka postów wyżej ktoś umieścił modele tamponów. :P

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Nie czuje sie urażony. Pomysł jak najbardziej fajny. Dobrze by było dodać jakieś elementy kojażące sie ze słuchawkami (głośniczki, gąbka, kabel etc), żeby odrazu było widać że to są słuchawki o jakimś kosmicznym designie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Niestety - cała elektronika ukryta jest w palcach :/

ręce... khmm.. słuchawki są bezprzewodowe.

gąbka nie jest potrzebna, bo materiały to: hiperMiękki silikon, superFajnyPlastyk i włókno szklane prosto z fabryki NASA [są jeszcze diody w środku i paznokcie świecą w nocy].

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas - nie mierzyłem ze stoperem - możliwe że 01:30 - przerywałem obiadem i filmem. możliwe też że więcej. chciałem jeszcze dopracować, ale czułem że przegnę.

Z takim stażem na forum powinno się dawać przykład a nie olewać zasady wątku, a jeśli juz to mozna uzasadnić od razu a nie dopiero pod naciskiem innych osób. Każdy równy są zasady to się ich trzymajmy...po za tym są działy WIP itd. (ale pomysł fajny nie powiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak - po tym co imputuje mi bbandi uznałem że moja praca nie powinna podlegać pod glosowanie. Cieszę się że kogoś zainteresowała. Tak czy owak robię to dla fun'u więc straty nie ma. Niebawem prześlę filmik jak zrobiłem spiralę.

[jeśli przegiąłem z czasem to raczej 1:35]

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3 ma rację, to jest zabawa, a niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie.

Sly-Wspaniałe te słuchawki, genialny pomysł i wykonanie :)

 

Tutaj coś ode mnie. Moje słuchawki z biurka. :)

1h 22min z zegarkiem w ręku. Render 12 min przesadziłem trochę...

slo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, Clay to materiał z defaultowymi ustawieniami ;)

A jak ktoś chce to na przyszłość można zdefiniować w bitwie ustawienia jedynie słuszne z których wszyscy by korzystali np. materiał bez żadnych odbić z kolorem szarość 50% i jedno światło z góry na szarym tle :D zapobiegnie to niebieskim tłom, pokręconym szaderom czy innym niestandardowym oświetleniom ;)

 

MF - jak możesz to pokaż zbliżenie siatki przy przełączniku bo ciekaw jestem jak to rozwiązałeś że nie widać baboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności