Skocz do zawartości

Jak Drukarka do wydruku foto


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No, to jak masz dużo miejsca to sobie wkładasz zdjęcie A4 w paspartu odpowiednie i już nie masz nadmiaru miejsca ;)

A no i jeszcze pamiętaj że duże zdjęcia ogląda się z dużej odległości, jak dasz wielkie zdjęcie w małym pokoiku to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

 

A no i podobno do dużej produkcji domowej to tylko Epson P50 + ciss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Canona MP550 (format A4) i powiem szczerze na papierze foto jakość jest prześwietna. Komplet oryginalnych tuszy to dość spory koszt, bo ok 200zł, ale są naprawdę wydajne (jadę na pierwszym komplecie tuszy od połowy sierpnia i drukowane było naprawdę sporo na full colorze). Warto dodać, że dzięki tylnej tacy można drukować na dość grubym papierze, nawet o gramaturze powyżej 300g/m2. Żeby tak nie zachwalać dodam, że drukując na papierze fotograficznym, jeśli się przyjrzeć z bliska pod światło, to widoczne są linie wgłębień od elementów prowadzących papier. Może to wina zbyt miękkiego papieru, nie wiem.

Dodatkowo mamy skaner, hehe, wyświetlacz LCD, czytnik kart pamięci.

Cena 250-400zł

 

Do formatu A3 - Canon iX4000 (ok. 700-1000zł) albo w okolicach 1500zł model dedykowany pod druk fotografii i grafiki Pro 9000/9500

 

Pozdr

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności