Skocz do zawartości

Scena 3d


redrise

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moze blur za duzy dawalem go na z depth'ie,

ale jakos taki mi wlasnie bardziej pasuje bo bardziej koncentruje uwage na postaci kobiety a to ona jest ze tak powiem kluczem tej pracki :)

ale dziekuje dziekuje:)

Shi: robilem co moglem :D jestem dosc nowy w mentalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ilemodel robi bardzo duże wrażenie o tyle wyrenderowana scena mnie nie juz nie zachwyca

Właściwie to nawet nie bardzo umiem to uzasadnić. Niby ok a jakies takie nie wiadomo jakie :) Wszystko sie rozmyło dosłownie i metaforycznie

 

Z konkretów to faszysta wyjątkowo marnie wypadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom faszyste chyba juz troche odpuscilem faktycznie :),

wyraz twarzy ma troche glupi no ale probowalem przekazac przez nia jakas agonie ze zdziwieniem.

Ona nosi maske bo taka wymyslilem zeby bylo ciekawiej i klimatyczniej.

moze powinnem wrzucic mniejsza rozdzialke bo prace chyba traci jesli nie oglada sie jej w calosci tylko przewija scrrolem.

 

a no i wersje wrzucam z mniejszym blurem i troche przycielem z lewej.

 

dzieki za uwagi

31508259.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez redrise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi praca bardzo sie podoba bardzo klimatyczna i taka ma być dorobiłem sobie cąłą historie jeśli się myle to mnie popraw panienka jest tajnym agentem koleś jakimś ważnym typem panienka zwiodła go sexem którego niebyło bo w połowie kiedy wybiła odpowiednia godzina poprostu rozprawiła się z nim co tłumaczy podniecony_zdziwiony_i nienaturalny wyraz twarzy szwaba pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi praca bardzo sie podoba bardzo klimatyczna i taka ma być dorobiłem sobie cąłą historie jeśli się myle to mnie popraw panienka jest tajnym agentem koleś jakimś ważnym typem panienka zwiodła go sexem którego niebyło bo w połowie kiedy wybiła odpowiednia godzina poprostu rozprawiła się z nim co tłumaczy podniecony_zdziwiony_i nienaturalny wyraz twarzy szwaba pozdrawiam

 

 

idealna iterpretacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności