Skocz do zawartości

[wip] Postac3d: DWV "Aktor"


ETA

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem spróbować się ogarnąć i wreszcie skoćczyć jakiś model, a jako, że DW startuje, to zacząłem coś skrobać.

 

Na początek taki model bardziej jako koncept, chciałem sobie szybko zarysować o co mi mniej więcej chodzi.

 

Robot: Shadow

 

conceptp.th.jpg

 

Pozdrawiam

ETA

Edytowane przez ETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Własnie się zastanawiam czy robić dorazu cos w stylu hipoly do przepalania, czy się spróbować rpzemęczyć z koncepem co ejst moją straaaszną bolączką (a czasu teraz mam niewiele) :/

 

A ty dajesz jakiś model :>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motyw z maską, dajesz dalej ;) Akurat lubię takie klimaty i dodatkowo skoro to ma być steampunk, to stary, ja to kupuje bez popicia :D

 

Reszta dobrze prawi, warto zrobić szkic, nawet nie musisz go pokazywać, ale przynajmniej choć trochę uchwycisz wizje, na pewno zainspiruje to kilka dodatkowych pomysłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :), co do koncepty to w głowie mam co chcę osiągnąć ewentualne szkice będe robił na bieżąco.

 

Puki co zacząłem skrobać model:

 

clipboard01rm.th.jpg

 

 

Ogólnie chicałbym zrobić go tak żeby wyglądał jak poskładany ze starych części na podstawie jakiegoś łanego robota :D Coś ala twór szalonego konstruktora który pracuje jako woźny w teatrze a po godzinach buduje skrytobójcze roboty... Co do walca na plecach jest to zbiornik na powietrze... tego typu maszyna nie może sobie pozwolić na głośny napęd który wymaga paleniska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F/X dzięki za uwage!!

 

Creator - snajper :D właśnie motyw z tego to był!! pamiętałem, ze gdzieś takie coś widziałem i wiedziałem, że keidyś bd musiał zaporzyczyć motyw, Ale nie umiałem sobie przypomnieć tytułu :D !! bd musiał sobie odświeżyć tą pozycję :)

 

Levus spoko będę oglądał porównywał i na forum męczył ze skończnym modelem zanim przejde do poziomu "piekło" tzn teksturowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super, nabiera kształtu :), bardzo barki mi się podobają, czekam na kończyny dolne ;) Myślę że za bardzo bawisz się w małe elementy, dlatego tak dużo poly idzie, może jakbyś, małe elementy których sylwetki nie widać np te w łokciu załatwił jako tekstura, lub część połączył z innym elementem, było by lepiej. Chociaż optymalizacje można załatwić na końcu, najpierw zrealizuj wizje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super :), ja bym wydłużył mu nogi bo ma duży tors, zrobiłby się smuklejszy, taki pociągły wygląd dobrze komponuje się z teatrem, chyba że miał być takim bardziej krępym skocznym zabijaką ;) wtenczas nie pozostaje mi nic innego jak czekać na teksturki ;)

masz u mnie + 1 000 000 za buty/stopy xD uwielbiam takie czubki, noski czy jak to się zowie xD w następnym poście zapodaj rendera konturów (czarny model na neutralnym tle), bom żem lubię takie oglądać, ale w perspektywie tym razem :P bo to co tutaj widzę to chyba ortho xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności