Skocz do zawartości

Postać 3d: Pre DWV - Billy The Gloomer


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

 

Dziś taki szybki start przed snem, bo inaczej nigdy nie zacznę, konceptu nie będzie bo zanim namaluję to mi się czas skończy, ale pomysł jest.

 

Nie będzie to to, na co wygląda, lecz będzie technomagiem

o imieniu Billy The Gloomer.

billyrender01.jpg

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Do przodu trochę, myślałem o czymś takim.

Tylko trochę weselej niż widać na obrazku.

Już mam dwóch kapeluszników w dorobku, ale co tam;)

EDIT:

...spróbuję też czegoś alternatywnego jeszcze.

 

billyrender03.jpg

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gęba. Jeśli chodzi o ciuchy, to wziąłbym albumy do Gwiezdnych Wojen I-III, i stamtąd coś zerżnął, yyy tzn się zainspirował. Było tam sporo takich ubrań z pustynnych klimatów. Bo jakoś tak pustynnie go odbieram, ale bez kapelusza i tego płaszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na wersję w kapeluszu jednak, myślałem tak jak napisałeś Luki, o wersji pustynnej, o mnichu i innych wariacjach, ale ostatecznie zostanę przy pierwszym pomyśle tym razem.

 

Dzięki za komenty!

 

Up:

billyrender04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia gęba była bardziej seksi, ale tak poza tym, to wychodzi elegancko. Jeszcze jakiś magiczny przyjaciel latający obok (np jakaś kulka ze sprężynką jak u tesli :D), więcej elektroniki i będzie cud :D

Ech, rozpędzam się w tym dyktowaniu innym... no nic... idę spać ;) Będę obserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty!

 

@soda - no tak wyszła symulacja clotha, już mi się nie chciało po raz setny ustawień zmieniać, dojdą jeszcze ornamenty, podrzeźbie troche, dojdzie taki zwis z przodu też i powinno być git. Dzięki za uwagę.

 

@Kirian - a konkretniej coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty!

Luki, kombinowałem z 10 razy ustawienia symulacji, żeby mi spodnie w buty weszły bo rozkładały się tak jak piszesz:D:D:D

Jakoś to wyglądało tak jakby mniej dynamiczniej niż jest teraz, teraz jest zmuklejszy, wcześniej mi jakoś się kołkowato w nogach to widziało.

 

Update, płaszczyk, zwis i mordki:

billyrender07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie styl podoba. Nie jest generyczny i ma charakter.

 

Spodnie popraw. Jak już robisz fałdki to porządnie. Te wyglądają jakoś nienaturalnie.

 

No i powodzenia z kolorami :D

Edytowane przez F/X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jeszcze w twarzy odrobinę anatomię poprawić. Ten wór pod okiem jest ok, mógłby może być trochę bardziej płaski. Ale u takich dziadów jest zwykle jeszcze taka wyraźna, skośna linia idąca do szczęki.

Taka biedna podmalówka:

levusowy.jpg

 

http://3.bp.blogspot.com/_zlwI6pHw6eA/R1EqPO_X-hI/AAAAAAAAALo/fO4tyNG-Jn8/s1600-R/OldRoman.jpg

 

A poza tym to fajny ten gość, mam nadzieję że tekstury zrobisz a'la WoW, z dość intensywnymi i zróżnicowanymi kolorami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty!

 

Luki: Dzieki za paintover, przyjrze się na pewno:) Twarzy jeszcze nie ruszałem tak bardziej, zostawiam na koniec, na razie mniej wiecej ustawilem. Kolorki będą z pewnością na wesoło;)

 

ETA: No właściwie to już mój trzeci kapelusznik:)

 

Experyment ze spodniami, zrobiłem szarawary czy jak to się tam zwie a usunąłem zwis, tak testowo, wydaje mi się, że nabrał gibkości ale stracił na dostojności, sam już nie wiem, wstrzymam się z decyzją jeszcze.

Pozatem jak ustawię go w rozkroku to mi się tex rozjedzie na tych portkach, w grach to wybaczalne i istniejące, ale w prezentacji już mniej:/

 

Dodatkowo buteleczka gratis, będzie zawierać magiczny szajs do picia.

billyrender09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności