Skocz do zawartości

Postać 3d: Pre DW 'War General'


Kirian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proporcje spoko. Ładne detale tylko dodaj troche światła żeby pancerz się bardziej błyszczał. Buty mi nie pasują, jakieś takie wąskie. Miecz klasyczny, ładnie ująłeś jego charakter. Ogólnie git.....Hehe.

 

A teraz do rzeczy:

Fajnie, że startujesz i czekamy na konkrety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ci to powiedziec ;) ale koncept byl lepszy. Zwaliste ramiona, chude nogi, fajny kaptur, dodalbys glupia szmatke miedzy nogami jak krzyzacy mieli i gotowe. Teraz panie pojechales w klimat ktory mi wogole nie pasi. Nie dosc ze nie lubie zbroi plytowych, chyba ze zupelnie szczatkowe i asymetryczne to jeszcze od pasa w dol wyglada jak chlopka w spodnicy.

 

skrzydla, wez pojedz z nimi troche, niech bedzie tylko stelaz i kilka fruwajacych piorek. Albo jeszcze urwij jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym ostatnim screenie tego dobrze nie widać, ale na wcześniejszych mam wrażenie że biodra są zbyt szerokie w stosunku do ramion (albo odwrotnie). Z tego co zauważyłem do w DW jest raczej tendencja do przerysowywania tych proporcji, czyli raczej mega szerokie bary, i bardzo wąskie biodra. Takie podkreślenie siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak chłopak śląski, w barach szeroki, w d...e wąski;p

 

Coś się zaczyna rysować, skrzydła mi się nie podobają, szczególnie to ząbkowanie, mam nadzieję, że to temp.

 

Kaptur dalej nieładny, taki jak baba jaga trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak chłopak śląski, w barach szeroki, w d...e wąski;p

 

Ja słyszałem dokładnie odwrotną wersję. ;)

 

Co do skrzydeł jeszcze, to nie wiem czy chcesz się trzymać takiej formy, ale wyglądają ona jakoś tak "bezpomysłowo".

 

Na tym obrazku fajnie widać skalę:

http://husaria.files.wordpress.com/2008/09/husaria-benda.jpg

 

Widać też że pióra są równoległe, blisko siebie, z taką fajną krzywizną i brakiem symetrii. Te trójkąty to tak sobie wyglądają. Nawet jeśli to tak jak zaznaczyłeś placeholder. To lepiej gdybyś zrobił plejna z ich w miarę finalnym konturem, łatwiej będzie i Tobie, i reszcie ocenić sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem postać z darksiders nie jest przerysowana?

 

Brakuje Ci tłustego grubo ciosanego detalu. To co Ci mówiłem o "najeżeniu" i przypakowaniu detalu, niech to będzie widać na sylwetce.

Odważniej z proporcjami, wielkie bary, duże buty, niech ta blacha od zbroi będzie grubości drewnianej deski, bo na razie to bardziej assasin's creed przypomina niż darksiders.

 

Między tym co pokazał Gomez a tym co pokazałeś z darksiders jest zasadnicza różnica w proporcjach, w tym pierwszym są ludzkie naturalne proporcje, w drugim jest totalny odjazd.

 

Dajesz małpiszonie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udupiony jestem, moze w week cos da rade ulepić.

 

Coraz lepiej to wygląda, nie wiem co zmieniałeś, ale lepiej.

Pokaż rzutów kilka dookoła, najlepiej z perspektywą, szybko je zrobisz na jednym ekranie wciskając w zbrushu shift+s:p

 

Pięści wstrętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Z tego co pamiętam było napisane "no skulpting". Więc...no wiesz

 

Edit:

A przepraszam...zaszły poprawki. "No displacement maps, No bump maps, and no painting normal maps in any fashion. High res sculpting is allowed for diffuse map generation only, and retopology is allowed"

 

Czyli jednak Okejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakladam kolorki i taki zarcik

mam duzy dylemat czy isc w 'dark style' czy w cos slodkiego cartoonowego...

mam nadzieje ze dacie jakies rady 'w czym' by ten model najlepiej wygladal

43441816.jpg

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tamte ma barwy to tylko do nakladania koloru i separacji elementow...

mowisz lineage 2?:) stare czasy, setki godzin spedzilem przed tym shitem;]

mysle nad czyms takim, tzn napewno interesuje mnie zolty zloty+ morski niebieski+ szaro niebieski

husariolow2.jpg

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz przywalę z obrotu w klatkę. Chociaż wypasione modelowanie i zaczyna się coś malować na kolorowo to strasznie mnie drażni, ze koleś ma du.e szerszą niż barki. Inna sprawa, że to ubranko dodatkowo obniża mu miednicę. No chyba, że to matka 12 dzieciaków. W takim układzie ma prawo do takiej "niemieckiej" budowy miednicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedlem zmeczony po treningu i wpadl mi do glowy taki pomysl , co myslicie?

 

/Prosty Czlowieku rep dla Ciebie:*:* dziekuje, wiesz jak tyle rzeczy jest na glowie to czlowiek nie wie za co sie zabrac a ktos kto patrzy z boku ma duzo lepiej

husariolow3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. + to co Ci na polycouncie pisali. Zwiększony naramiennik może wyglądać w tym wypadku świetnie.

 

Jeżeli chcesz też porządnych komentów apropo schematu kolorów to zrób ich kilkanaście, wrzuć na jakąś plansze i wtedy jasno będzie można ocenić które lepsze, gorsze i jak można ewentualnie je połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności