Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 21: Klatka


velendil

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze poniekąd zrozumiałem. To ja zasadze potężny off topic ale może kogoś zainteresuje. Apropo tego polecam Ci Krzyśku piosenkę "Okno na świat" zespołu Popiół. Taki pop rock... Pierwsza zwrotka mówiła mi że piosenka jakby o niczym. Przy końcu drugiej mnie zatkało :) Posłuchasz będziesz wiedział czemu o niej piszę...

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

@Krzysztof Satola - najlepsza interpretacja tematu moim zdaniem! Czekalem na cos takiego.

 

Szkoda ze jury ostatnio takie spiete co do punktu regulaminu z czasem. Jak dla mnie wrzucanie prac zanim powstanie sonda powinno byc dozwolone. No i oczywiscie jesli uczesticy nie maja nic przeciwko.

 

W przypadku speedsculptu wlasnie tak jest, ze prowadzacy (glownie @Vega ) pyta sie czy kots jeszcze cos wrzuca przed zrobieniem sondy mimo ze jest juz po czasie. Zdarza sie nawet ze przedluzaja o kilka dni na czyjas prozbe. Glownie po to zeby bylo wiecej uczestnikow i zeby zachecic wiecej osob do zabawy...bo przeciez to zabawa prawda ? nie jakis tam mega konkurs!

 

@Krzysztofie jeszcze raz gratuluje pomyslu. no i szkoda...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

tak tylko ze 21 to nr speeda, i mozna to interpretowac na dwa sposoby...temat to Klatka.

 

Wiem ze regulamin to regualmin ale przeciez o zlote kalesony nie gracie :)

 

ale ok @plasti oczywiscie masz racje.... raczej chcialem tu zasugerowac bardziej luzne podejscie.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, możemy przedłużyć termin np, do niedzieli wieczora, mi również by to odpowiadało bo sam nie miałem czasu nic zrobić, także kto jest za a kto przeciw? :) Może w ogóle wydłużyć te speedy do dwóch tygodni ?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez velendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z Godzil. Tego możemy przedłużyć ale speed to speed zwłaszcza kiedy czas realizacji nie przekracza 1,5h , oczywiście rozumiem ludzi zapracowanych i totalnie zajętych, którzy w ciągu tygodnia nie mają czasu na zabawę , ale przedłużanie speedów do dwóch tygodni nie zmieni za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie to wsioryba, nic to nie zmieni, na sile proba zainteresowania tematem IMHO

 

 

aaaa i nastepnym razem prosze o nie stosowanie czcionki tematu do numeru speeda, w ten o to sposob zle zinterpretowalem temat(nie ja jeden), po wykluczeniu cyfr wszystko zmienia postac rzeczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... ja tez zrobilem prace, potem zobaczylem ze kazdy robi na temat "klatka 21" anie "klatka" wiec nie wrzucilem... a teraz nie mam maxa zeby wyrenderowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, to tylko zabawa, jak nie chcecie, moge jutro zrobic sonde, jak wg. Was jest to usilna próba. Co do "21" chcialem troche zagrać słownie tak jak mozna dowolnie zinterpretowac słowo "klatka", wybaczcie, ze musieliscie troszke pomyslec w przy tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam mala frustracje, akurat mi sie spodobal temat '21 klatka', wlasnie zlapalem rozczarowanie jak sie okazalo ze to nr speeda, bo sama klatka to takie srednie na jeza

 

a co do przedluzania chodzi o to ze szybciej zaczniemy swiezy tamat, a nie walkowanie tego, gdzie procz paru 'nas' uczestnikow nikt sie nie wykazuje, o to mi chodzilo

 

pozdro i bez spiny valendil :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzoil

 

@Krzysztof Satola - najlepsza interpretacja tematu moim zdaniem! Czekalem na cos takiego.

 

Szkoda ze jury ostatnio takie spiete co do punktu regulaminu z czasem. Jak dla mnie wrzucanie prac zanim powstanie sonda powinno byc dozwolone. No i oczywiscie jesli uczesticy nie maja nic przeciwko.

 

W przypadku speedsculptu wlasnie tak jest, ze prowadzacy (glownie @Vega ) pyta sie czy kots jeszcze cos wrzuca przed zrobieniem sondy mimo ze jest juz po czasie. Zdarza sie nawet ze przedluzaja o kilka dni na czyjas prozbe. Glownie po to zeby bylo wiecej uczestnikow i zeby zachecic wiecej osob do zabawy...bo przeciez to zabawa prawda ? nie jakis tam mega konkurs!

 

@Krzysztofie jeszcze raz gratuluje pomyslu. no i szkoda...

 

Pozdrawiam.

 

Dzieki ;)

 

 

Valendil

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie było takie proste - The Cube (można przyjąć, że to jest szklana klatka, bez krat, oszklona w ramach)

 

Kolor szary - ponura rzeczywistość życia i otoczenia

Kolor biały - dla ograniczonego świat za ogrodzeniem jest bezkresnie błogi, wolny.

Szyba - sytuacja skutecznie bez wyjścia

Kulka - Zawsze to może być jakikolwiek przedmiot - tzn. istota, którą obejmuje sytuacja bez wyjścia.

 

szszgn.jpg

 

Siatka, dla zgodności z regulaminem

showkt.gif

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie Godzil, tutaj poprawki, na scenie są 4 materiały ze standardowymi ustawieniami jedynie zróżnicowanymi kolorami żeby jako tako było coś tam widać, czas: 60min:

klatkafilmowa.jpg

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Smoku;) tak, czasu brakowalo... niby model nie skomplikowany, i ktos inny zrobilby go w pol godziny, ale ja zle do niego podszedlem... najpierw zaczelem robic a dopiero potem ustalac przy dlubaniu co powinno sie znajdowac w "Polsce" i jak to ujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności