Skocz do zawartości

Baroque


tadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poczyniam sobie taką scenkę w klimatach mieszanych barok/wczesne średniowiecze, mieszanka ekstremalna, ale takie widzi mi się zrobiło. LP z samym jak na razie diffem i nie wiem jeszcze czy dokładać jakąkolwiek mapkę, bo chciałem poniekąd zrobić to w takim troszkę oldschool'owym klimacie jak ja to nazywam, ale z fajnym oświetleniem. No i scenka jest również po trosze eksperymentem dla mnie.

 

Nie wiem czy jest sens referki pokazywać, jak by ktoś chciał to mogę podrzucić dla lepszej wizualizacji.

 

No i te parę modeli które już mam:

 

scenarend_qaaeeh.jpg

 

render-st_qaaeex.png

 

render-st_qaaeen.png

 

krzeslore_qaaees.png

 

stolrende_qaaewr.png

 

Ciągle kolekcjonuje referki, szukam inspiracji, ale ogólna myśl jest taka by scenka wyglądała na pracownię, może nieco zaniedbaną przez czas ale ciągle używaną, jak to klasyczna pracownia artysty, niedocenionego ekscentryka/geniusza, musi mieć bałagan, mnóstwo ksiąg, zwojów, szkiców itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajny koncept, ciekaw jestem jak to będzie. Tylko te obiekty póki co game artowe za bardzo - kanciaste. Chyba, że planujesz ich setki w scenie, ale w takim wypadku o te bardziej wyeksponowane bym bardziej zadbał. A te, które mają stanowić tło mogą być uproszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności