Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #26: "Demon"


lukanus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spoko sculpty, Lukanus masz spoko flow, podobają mi się te sculpty. Temat ciekawy, można jechać z bani :), ostatnio miałem dosyć długą przerwę w sculptowaniu, staram się nadrabiać. 4h poszły - spherki - spherki II - sculpt, pozdrawiam

finif.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatt3r, świetna robota. wszelkie dzieła z zkulek, zawsze mnie inspirują i motywują, bo kiepski jestem w modelowaniu :p .chyba powoli możesz zacząć myśleć nad kolejnym tematem :)

 

@slowiak, fajnie jest. w taką stylistykę jeszcze nikt nie poszedł ;)

 

Majstrze Vega, do sondy zgłaszam drugą pracę w takim razie (tą najnowszą znaczy się) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

tr3buh - nie, hmm tzn. zawsze coś przeglądam, z 200 różnych konceptów, prac i innych rzeczy ;p :) ale leciałem z bani

lukanus - kulki II dają rade, dobrze jest je zrobić dokładnie, tzn nie naklepać ich za wiele byle jak, wtedy jest czytelnie, tu sie spieszyłem, dużo zmieniałem juz na polymeshu, a wtedy też trzeba wskakiwać na jeszcze wyższy Sdiv, no ale to speed, zazwyczaj w połowie drogi robię retopo. Spoko spoko, są tu wymiatacze i zaraz ktoś wymiecie wszystkich z pola gry ;) dla mnie liczy się to ze miałem czas żeby rozruszać tablet w zb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte ten 2 ma charakter ale 1 zdecydowanie lepiej wykonany. Ja głosuję na lukanusa bo rzadko kiedy wychodzi taki charakterny sculpt jak jego - chodzi raczej o design. Spokojnie zobaczyłbym go w jakimś hollywoodzkim filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, które już przeglądam jakiś czas:D Od razu może dodam to co udało mi się wyskrobać gdyż mój internet jest dziś nie obliczalny;/

demonn.png

Ogólnie to już kiedyś bawiłem się troszke Zbrushem ale nie na tyle długo aby coś zrobić własnego, więc to moja pierwsza praca. Nawet nie wiedzialem jak renderować więc mozę być słaba jakość w porównaniu do waszych prac;] Czas na dłubanie to około 3:14 a reszta na render itp;] Pozdrawiam.

 

Edit: Whaa nie wiem jak zdjęcia dodać;/

No w końcu jakoś mi się udało:D Przepraszam za problemy.

Edytowane przez g0m0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności