× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 1520212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 288

Wątek: ZiN

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ja się może odniosę do poprzedniej pracy. Tego robocika pasuje bardziej w kierunku środka kadru przenieść bo teraz wygląda bardziej jak by go jakiś wielki odkurzacz wysysał z tego pomieszczenia :P Poza tym helikopter był moim zdaniem ok bo balansował trochę ten wielki kształt. Dodatkowo sylwetka jest niezbyt czytelna. Proponuję wywalić płaszcz całkiem i bardziej stonować tło ;)

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki,Graft. Bardzo ciekawe sugestie. Spróbowałem je wcielić życie na ile dałem radę. Pobawiłem się trochę kolorami, ale samego robocika nie przesuwam jednak do środka, bo chciałbym mimo wszystko utrzymać początkowe założenie kompozycyjne "złotej spirali" tak jak to było przy gryfie.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Wesołych Świąt wszystkim użytkownikom max3d!!!

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio lubię więcej eksperymentować. Zawsze bałem się malować od razu w kolorze, ale ta niezdarna próba na poprzedniej stronie uświadomiła mi, że w sumie całkiem szybko można strzelić jakiś obrazek bez koniecznego bawienia się w lineart, walor, światło i na końcu kolor, co zwykle potrafiło mi zająć kilka dni (oczywiście z przerwami) taki sposób pracy w moim odczuciu jest nie do przyjęcia, a więc zaczynam skromnie bo skromnie ale od razu od koloru.

Okładeczka do pierwszego sezonu mojej gierki ;)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej, fajnie kompozycyjnie się to wszystko układa, dobrze że linie prowadzą w stronę postaci może zmniejszyłbym walor na ostatnim krzaczorze bo się za bardzo wybija i psuje przestrzenność. Zastanawiam się też nad pozycją jeźdźca i zachowaniem konia. Ten drugi jest dynamiczny i albo mocno zapieprza po tym pustkowiu albo staję dęba. W obu przypadkach jeździec wydaje się strasznie statycznie będąc tak wyprostowanym. Oglądałem zdjęcia na googlach i rzeczywiście można siedzieć prosto na pędzącym koniu jak TU
    ale myślałem czy nie korzystniej i lepiej dla historii byłoby coś TAKIEGO To takie luźne przemyślenia żeby nie robić pustego posta o tym jaka praca fajna ;P, no bo przecież kto nie lubi post-apo. :D
    Za wszystkie błędy anatomiczne serdecznie żałuje...

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Delikatnie odświeżyłem swoje dwa stare koncepty.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Niewiele się udało zrobić ostatnimi czasy. "Odgrzałem" sobie jeszcze raz gryfa (chyba zmienia mi się wrażliwość nawet jak nic nie maluję).

Stara wersja tu

Poza tym jakieś mało oryginalne asseciki, jako próba przełamania się z organiki na hardsurface :P

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

poza pistoletami interesujący rendering.

szybko w gryfie oznaczyłem odwrotnie miejsca, by ułożyć kompozycje wg. narracji - jako feedback.
    https://justpaste.it/30xua
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki ola-f, podoba mi się jak prostym sposobem nadałeś skrzydłom więcej trójwymiarowości, umknęło mi to jakoś wcześniej :D

Co do renderingu, pokusiłem się o mały tutorial procesu produkcyjnego, jakby ktoś był zainteresowany. Zrobiłem sobie to ćwiczenie obczajając 3D-Coat i przekładając to co tam zobaczyłem na praktykę w 2d.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów