Skocz do zawartości

Tamron zgon ;/


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wczoraj mialem impreze i zacial mi sie tamron 17-50 2.8. Pierscien zoom chodzi z mega oporem i na imprezie pomagalem sobie krecac pierscien i lekko wysuwajac tubus, starajac sie nie pogarszac sprawy. Finalnie zostalem z tamronem na 17 i canonem na 50 zeby jakosc uratowac impreze.

 

Czy ktos sie spotkal z czyms takim w tamronie i naprawial to? Wiem ze malo tu juz takich fest uzytkownikow ale moze jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem podobną sytuację ze starym obiektywem, tylko mi jeszcze przesłonę zacięło. Pomogło rozkręcenie obiektywu i ponowne skręceni jakimś cudem naskoczyły na siebie gwinty... ale babrania z tym niemiłosiernie dużo było i upierdliwie się takie konstrukcje składa. Więc lepiej oddaj do serwisu ewentualnie uzbrój się w cierpliwość i malutkie śrubokręty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzowala sie sruba takiego pierdzielnika ktora laczy czesc optyczna z pierscieniem, oczywiscie ten luz zmielil mi tasme ze sciezkami, wiec nie mam potwierdzenia ogniskowej od teraz, do tego cos sie dzieje z autofocusem, ale w sumie NAPRAWILEM :D

 

uwaga odemnie: nie robcie tego sami, mozna k***wicy dostac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności