Skocz do zawartości

Lublin! 18/19 marca. Meeting 2011


Swiezy

Charakterystyka spotkania  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Charakterystyka spotkania

    • Bar-piwo,szama.
    • Bar-piwo ew coś innego.
    • Plener szkicowanie - saski i bar
    • Plener szkicowanie Zalew Zemborzycki i bar
    • Mam inny pomysł i napiszę go w temacie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm no ok, mi pasuje taki termin ;) no to promujmy nasze spotkanie! :)

Do Omena wysyłałem,no ale bez odzewu, kojarzę że jeszcze Thalion jest z Lublina to napiszę do niego i kogo jeszcze tam znajdę.

 

W głównym poście podałem link do grupy dla Lublina ;)

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokal uzależnimy może od ilości osób, bo np w legendzie jest tanio ale większe grono się nie zmieści, z kolei jak będzie nas więcej to przyda się rezerwacja więc trzeba szukać knajpy gdzie rezerwują za darmo bez problemów - tym bardziej że to piątek albo sobota. póki co jest 8 osób więc liczba taka w miarę, chociaż im więcej tym lepiej. Klimatyczny też jest riders pub ale nie jestem pewien jak tam jest z rezerwacją. Jak ktoś ma ciekawsze propozycje piszcie śmiało, z samym lokalem nie powinno być problemu oby tylko dogadać rezerwację odpowiednio wcześniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. pomyślałem że robi się coraz cieplej do daty spotkania na pewno będzie ciepło i ładna pogoda to może ze szkicownikami w plener? Zalew Zemborzycki ew park saski a potem dopiero do baru omówić prace itp to zawsze będzie aktywność w spotkaniu żeby nie pytać się o ulubione kolory ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miasteczku akademickim jest bardzo fajny lokal (i spory). Zwie się Kredens. Wygląda mniej więcej tak: http://www.kredens.lublin.pl/ (jeśli mogę w ogóle wrzucać tu linki - reklama to to nie jest tylko sugestia). Całkiem tanio, przyjemnie, piwo nawet nierozcieńczane zbytnio, pizza smaczna;) I rezerwacje też są. Z tym że nie wiem czy coś kosztują.

 

Świeży, a jak bardziej modeluje 3D niż rysuję to mam zabrać kompa i chomiki, coby w kołowrotku generowały mi prąd?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak ugodowo w kwestii pleneru,w sądzie zdania są podzielone no to może Saski? I już tak jednogłośnie określić się,bo tylko ja dałem głos na Zalew.

A więc 18/19 marca, Saski szkicowanie a potem bar jeszcze ogarniemy na tygodniu co i jak z rezerwacją to napisze niezwłocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj mam nadzieje, że to wypali. dopiero przyczaiłem wątek :). Nie mogę się doczekać, chodź moja obecność jest uzależniona od zaliczeń. Miejsce mi obojętne, chodź bardziej chce z wami pogadać niż od razu plenerować. A dlatego właśnie, że ja np. wtedy w uszach mam tylko muzykę, a i rozmowa na pewno będzie konstruktywna. No i zdjęcie na tapetke trzeba też zrobić :)

 

Edit: już wiem, że u mnie sobota odpada. Zostaje tylko piątek. Chyba, że da rade przesunąć o tydzień termin.

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli tak do powiedzmy środy wieczorem napisać kiedy i gdzie mniej więcej planujecie spotkanie to byłbym wdzięczny. W piątki czasem miewam różne plany i chciałbym wiedzieć czy mam je poprzekładać(co mogę zrobię względnie bezproblemowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco :

Kredens- rezerwacja 15 zł

Legenda- nie aktywny numer

Rider's Pub- brak opłaty

U Szewca-20zł

Czarna Owca- nikt nie odbierał

 

No i osobiście byłym za sobotą wieczór.

Dla mnie sala dla niepalących potem wyjdę i będę śmierdział ;/

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym za sobotą. I zdecydowanie niepalący. Nie widzę powodu, żebyśmy się dusili. Jak ktoś chce to moze pójśc kopcić na dwór na ten przykład. Ciepło jest;) Albo po prostu może powstrzymać się od wypalenia tych dwóch czy iluś papierosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno nie zaglądałem tu, ale powoli wracam do świata żywych;) mam nadzieję dokurować się do piątku/soboty:) Najwyżej odpuszczę sobie plener.

 

Z czasem będę miał luz, tak po 16. Co do palenia: sam nie palę, ale nie przeszkadza mi to

 

PS.: Wielkie dzięki Swiezy za przypomnienie o tym wątku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KhazadThrd spoko ;)

 

NEBULA-Grafika W sumie Florian P zaproponował a ja sam w sumie jeszcze tam nie byłem a klimat zachęcający więc why not ;)

 

Slide no mi najlepiej Sobota wieczór ;) pewnie gdzieś koło tej 18/19tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość chyba na sobotę, Swiezy zorganizowałeś już rezerwację? KhazadThard wpadnij z dziewczyną, będą dwie pieczenie na jednym ogniu. :D Chętnie poznamy was oboje.

 

Co do miejscówki, to rzeczywiście często bywam, ale na motorze nie jeżdżę, nawet żadnego prawka nie mam. Po prostu lubię tamten klimat, a niewiele takich fajnych knajp w Lublinie. Jeśli już są to np zbrojownia czy legenda ale jak dla mnie ciasno no i teraz nie ma tam wydziału pod palących - kolejny minus a plus dla ridersa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok mi w sumie sobota tylko pasuje wieczór myślę między 16tą a 20tą jakbyście się określili :) Riders, sobota piszcie jutro po robocie ogarnę temat.

Khaz dziewczyna nie ściana, da się przestawić ;p

 

EDIT: Pogoda coś nie za bardzo jak na razie więc chyba kiszka z pleneru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok mi w sumie sobota tylko pasuje wieczór myślę między 16tą a 20tą jakbyście się określili Riders, sobota piszcie jutro po robocie ogarnę temat.

W sensie, że tylko do 20 masz czas? Ja mniej więcej od 17 powinienem być wolny. Odstawić instrument, zabrać się do miasta - max 17.30 powinienem być na miejscu. Btw, ktoś kogoś zna? Jakichś znaków specjalnych mamy szukać, gdy już udamy się na miejsce?*

;)

 

* tylko proszę bez "poznacie mnie po odwróconym okręgu na szyi":rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych którzy mają jeszcze ochotę do nas dołączyć - o godzinie 17:45 zbieramy się na placu Litewskim przy pomniku Piłsudskiego. Jeśli ktoś chce dołączyć później ale np nie trafi do Ridersa niech do mnie dzwoni 504697934 (i tu poprawka, numer jest oczywiście w orange, na PW podałem omyłkowo że plus ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż Adrien odpisze czy możemy wrzucić foty ale już tydzień prawie nie odpisuje więc pozwolę sobie je wrzucić. Ewentualnie potem się usunie. ;) Większość zdjęć jest rozmyta, ale to nic - klimat uchwycony. ;)

 

Slida nie ma co prawda na pierwszym zdjęciu ale jest na drugim po prawej stronie.

 

p1040031222.jpg

 

p1040025.jpg

 

23ux841.jpg

 

2hegj9v.jpg

 

27xnzgk.jpg

 

p1040024q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności