Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer Evolution 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagali przy renderze i modelu, a szczegółnie NV i Vision :) Wiem, że sporo rzeczy mogło być lepszych (np. tylnie lampy) ale jestem już tak zmęczony tym modelem i renderem, że już nie chce się dalej z nim grzebać bo nigdy bym nie skończył. Tak więc wrzucam do finala, stary model Evo (dość sporo błędów) i nowy render.

 

07sm.jpg

 

08sm.jpg

 

58178056.jpg

 

10sm.jpg

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mi sie bardzo podoba, nie musi byc wszystko sztampowe i powielane, bardzo fajnie sie prezentuje, i bez gadania widac co to za model a to najwazniejsze, lakier widac wyglada juz jak prawdziwy(miejscami niestety odbiega)

 

czasami nierozumiem wiekszosci ludzi, jakby mieli w glowach jakies formy, jesli cos do nich nie pasuje to juz jest zle, zalosne....

 

no i 4* odemnie, przede wszystkim za model i render rowniez, i oby tak dalej i do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory plasti ale Ty rozmawiasz do nas? Sory henk, ale kazdy z nas moze sie wypowiedzieć bo po to chyba berger stworzył ten wątek nieprawdasz? Są gusta i guściki i nie musisz nas upychac do jakiś form czy bóg jeden wie czego! Powtarzam każdy ma własne zdanie ( zwłaszcza ze nikt tutaj nie powiedział że jest "źle") A to że bez gadania umiesz rozpoznać że to Evo X to naprawde należą Ci się gratulacje, naprawde!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja wtrące swoje 3 grosze.

 

Nie przyglądałem się dokładnie modelowi autka w WIP'ie, ocenie co widzę tutaj.

Po pierwsze efekt tej "winiety" dośc nieciekawy, a przede wszystkim rendery są niedoświetlone niestety. Uważam, że autko o wiele lepiej by się prezentowało z boku.

 

All in all, jest ładnie, imho jednak niedoświetlone, za ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest super .

Chociaż wg mnie nadal mogłoby być ciut jaśniej i to nie ma nic wspólnego z jakimiś utartymi schematami prezentowania aut. Po prostu lepiej będzie widać niektóre miejsca, jak np. mało widoczny sidewall. Ale to nie takie istotne.

Tak czy owak Zasłużone 5* ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek: powinien być ciemny niebieski, ale nie wiem dlaczego często tak mi zmienia barwy. Być może jest to związane z tym, że tylko nad wozem jest tylko jeden vray light.

Edit:

Nie wiem czemu na to nie wpadłem, ale poprawiłem już to w PS...

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Jesli Evo X to tylko czarne lub czerwone. Wygląda ok, ale ja osobiście proponował bym inne ustawienia kamery, bardziej coś w tym stylu: http://carpictures1.com/var/albums/Mitsubishi-Lancer_Evolution_X_by_alvindeux_1280x800.jpg w ten sposób, moim zdaniem, wygląda bardziej atrakcyjnie.

Jeśli chodzi o model to mam tylko 1 zastrzeżenie: grill w Evo nie ma tak gęstej siatki jaką zrobiłeś. http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/08_mitsubishi_evo_x_15_768x576.jpg

Reszta bez zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności