Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mini Morris Cooper 1275s


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

 

To mój pierwszy post i praca na forum :) Mini został wymodelowany i wyrendererowany w Modo 501. Mile widziane komentarze i słowa krytyki :]

 

minimorris2_960.png

 

minimorris_siatka_o.jpg

Edytowane przez norbee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość szarak3d

co do lusterek moj blad sprawdzilem i nie wszystkie maja:) swoja droga ciekawe dlaczego hmm... anglicy...:P wszystko inaczej :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratuluje Fronta i bardzo fajnego modelu! Naprawde wyglada rewelacyjnie i nie ma sie czego przyczepic :) Czekam na wiecej takich prac!

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

P.S.

 

Moge zapytac ile czasu zajal Ci caly projekt? Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę "po programie" (który również działa w modo). Model elegancki. Też tak chcę! Z ciekawości chciałem zapytać o kilka rzeczy. Mianowicie: a)ile poligonów posiada ów model, b) jak masz ustawione próbkowanie antyaliasingowe i ile czasu zajął Ci rendering? Tak chcę jedynie wiedzieć, by skonfrontować czas renderu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzięki za komentarze

 

xaoo: łącznie z referencjami, modelowaniem, teksturowaniem, oświetlaniem i retuszem projekt zajął mi około 70h.

 

Chasdiel: model ma ~67k polygonów bez optymalizacji z wykorzystaniem instancji. Ustawiłem antialiasing na 256 próbek Catmull-Rom. Render na Quadzie 2.66ghz w rozdziałce 1900x1200 trwał długo, ponad 10h. Musiałem zastosować najwyższe ustawienia by pozbyć się artefaktów z Irradiance Cache :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności