Skocz do zawartości

Super Fajne zlecenie na Max3D!


Shine_lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę się tu do tego złotego wątku!

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=75664

 

Nie wiem jak Wy Panowie ale ja to biorę.

Za oferowane wynagrodzenie 100-130zł (jak będzie szał)

jestem w stanie poświęcić cały mój czas.

 

Oto dwa gotowe projekty wizytówki i plakatu A3.

superprojekt01.jpg

 

 

plakata3.jpg

 

 

Zastrzegam sobie prawo do mojego projetku. Jak ktoś ukradnie mój dizajn to go opluję i poszczuję psem.

 

NIEMA LJIPY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem już lecieć wyłożyć za prąd, żeby mnie znowu podłaczyli, co bym mógł powalczyć o upragnione 130zł. Ale teraz widzę, że nie mam najmniejszych szans...

 

:mad:

 

Ok, miła Pani pod spożywczym dołożyła mi do prądu. Jeśli logo wygra to dopracuje jeszcze typo i doanimuje flagę. Czekam do miesiąca w stanie hibernacji.

 

47979322.jpg

Edytowane przez Cide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakata3.jpg

 

Żeby powalić konkurencję wprowadziłem wiele znaczących poprawek.

1. Badanie Focusowe wyjawiło, że target reklamy to młodzież, której imponują kolczyki, dlatego chłopiec na plakacie ma teraz kolczyk w uchu.

2. Zgodnie z zaleceniem Olaf-f'a dziewczynka ma większe piersi.

3. Strategiczne rozmieszczenie sutków przebijających przez tkaninę ułatwia przekaz treści (logo i dane).

4. Źrenice skierowane na logotyp i dane zmuszają odbiorcę do podążania za linią spojrzenia chłopca na plakacie potęgując przyjmowanie treści.

5. Chłopiec teraz podnosi dłoń w zachwycie na wzór amerykańskich rapperów.

 

 

Nie macie szans z takim dizajnem suki.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale przecież to już jest zanimowane!

 

w projekcie Shine_lobo jak zbliżąm się do monitora (zaczynając od odległości 3m) to logo się powiększa, tak samo obracając monitorem, logo też się obraca - co więcej, odkryłem że jak odwrócę monitor o 180 stopni (i patrzę na jego tylną ściankę) to logo całkowicie znika, ale pojawia się jak odwrócę monitor znowu ekranem do mnie.

 

Niezły ficzer. Myślę jednak że za mało kolorów, i dlatego dał bym maks 87.32zł (brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to promocja tesco?

 

a olaf co do klatek animacji, to mówię o wydruku takich obrazków "3D" a właściwie animowanych, kto pamięta takie jakie dzieciaki wyciągały z opakowania od cipikao? :D

 

a popatrzcie tu po prawej jest mission complete ;]

http://www.oskf1.pl.tl/

 

Szkoła jest w Rio de Świebodzinejro..

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oto plakat wykonałem. Dwa zdjęcia z telefonu. Satysfakcja gwarantowana. Pisz na GG, napewno się dogadamy.

 

szkoaplakat.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

P.S. Sorry, że trochę rozmyte jest ale no wiesz, 2mpix więc chyba rozumiesz. O prawa do używania zdjęcia z kalendarza musisz spytać autora, ale pewnie ich nie udzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem błąd w twoim projekcie kosi - Timor Wschodni to państwo na wyspie Timor. Więc poprawił bym przypis na początek. Dodatkowo, cień tej laski jest nienaturalny i nie pasuje do cienia na klawiaturze telefonu na dole. Trzeba by to poprawić też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie sie zastanowcie, po co zakladacie do tego nowy watek?? przeciez gosciu wyraznie napisal zeby prace wrzuca do jego watka!! mial dzisiaj wpasc i ocenic, a tak to nie zobaczy tych wszystkich wspanialych prac!!

 

ale jak!! jego wątka jest zamknięta!! a miałem taki ekstra szałowy pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności