Skocz do zawartości

[Modelowanie] Audi A4 1999


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio bardzo wpadła mi w oko ta piękna bryczka więc postanowiłem sobie ją wymodelować :) A że sporo osób prosiło o tutorial postanowiłem nagrać tuta od a do z. Początek troche chyba nie zabardzo jakoś nie mogę się przyzwyczaić do gadania do monitora :P

Części będe dodawał stopniowo, już kilka jest, narazie po obróbce jeden part i ten wrzucam. Komentujcie na bieżąco co poprawiać, a postaram się to zmienić :)

 

52465923.jpg

 

Tutorial zakłada:

  • naukę ustawiania printów
  • przygotowanie do modelowania bazy (splinecage)
  • modelowanie bazy
  • dodawanie detali po konwercie ms
  • wykończenie modelu

 

- spline cage

 

referencje

 

Audi A4 - part 1 { blueprint setup

Audi A4 - part 2

Audi A4 - part 3

Audi A4 - part 4

Audi A4 - part 5

Audi A4 - part 6

Audi A4 - part 7

 

 

- base

 

Audi A4 - part 8

Audi A4 - part 9

Audi A4 - part 10

Audi A4 - part 11

Audi A4 - part 12

Audi A4 - part 13

Audi A4 - part 14

Audi A4 - part 15 { poprawki

 

baza

 

tute.jpg

 

Gdybym coś zwolnił tempa lub coś było nie tak to walcie śmiało drzwiami i oknami ;)

Edytowane przez Berger
  • Like 13
  • Confused 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wooo Hooo! Super, super, super. To sie nazywa podejscie. Wielkie dzieki Berger za zestaw tutoriali. Domyslam sie, ze wiele osob czekalo. Pamietam kiedys JohnZi mial zrobic cos takiego, ale sie nie udalo... W koncu sie doczekalismy :D Super!!

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

@Berger - tak sobie pomyslalem, ze fajnie by bylo jakbys dodal jeszcze blueprinty ktorych uzywales. Wiem, ze kazdy moze je sobie sciagnac z sieci ale jak juz tworzysz od a do z to blueprinty i inne referki tez by sie przydaly. Dolaczam sie rowniez do tego co mowia inni uzytkownicy. Przydalby sie jeszcze tutorial z ustawieniem studia :)

Edytowane przez xaoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xmass - Probowalem open i merge i nic nie dziala. W podgladzie pliku widac baze, ale nie mozna go otworzyc. Prawdopodobnie plik jest uszkodzony.

 

@ Berger - Moglbys reuploadowac plik z baza? Najlepiej zip lub rar. Dzieki!

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję ci za ten tutorial. Na pewno musiałeś się sporo napracować, chwałą ci za to :)

 

Co do bazu to u mnie działa poprawnie mam Maxa 2011.

 

Ale za to mam inny problem. Robię krok po kroku wszystko tak jak ty gdy ładujesz blueprinta. Jednak mój jest dziwnie brzydki, widać na nim piksele że modelowanie jest niemożliwe. Próbowałem go powiększać, zmniejszać. Ściągać z siecie większe/mniejsze i zawsze to samo ... Czy może ktoś potrafiły mi pomóc ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger, tutorial jest na wypasie! czy działasz dalej? taki full toturial to tylko na nagranie na dvd się nadaje ;) rep bezwarunkowo. powodzenia w nagrywaniu dalszych części (mam nadzieję ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności