Skocz do zawartości

Mini bitwa auto 2000-11r.


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok spróbuje zrobić BMW 1 e82 coupe .Jak już mówiłem jestem w trakcie modelowania,mówię to po to aby być w porządku wobec pozostałych uczestników :) No ale jestem kompletnie zielony więc szanse mam znikome .

A z tym czasem to rzeczywiście ,dla mnie czym dłużej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm osobiście uważam, że technika powinna być dowolna. Tymbardziej, że bitwa nie ma charakteru 'kto zrobi lepiej', tylko powstała po to, by podciągnąć swoje umięjętności. Tutaj nie wygrywa najlepszy model, tylko ten kto najwięcej z bitwy wyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaack Witam w zabawie -jeszcze rocznik tylko podaj.

Berger dobrze prawi. Założenie jest takie, żeby podnieść skilla i dobrze się bawić przy tym. Jak dostatecznie dużo osób skończy to oczywiście jakąś sondę się zrobi i publiczność zdecyduje które wykonanie im się najbardziej podoba ale to nie to jest głównym celem bitwy, zwycięzcą będzie każdy kto się czegoś nauczy:)

 

PISZCIE TEŻ ILE CZASU UWAŻACIE, ŻE POTRZEBA NA TĄ BITWĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blomb modelujemy bez silnika z dokładnym wnętrzem, rendery brane pod uwagę

 

A co do czasu to myślę że trochę więcej niż w przypadku ostatniej bitwy, czyli koło 4ch miesięcy, chociaż i tak myślę że jak ktoś się porządnie przyłoży to z modelem się wyrobi luźno w 2 miesiące, jednak wiadomo że każdy ma obowiązki, pracę, szkołę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SereCk Zrobię sondę okaże się który termin jest najlepszy :) Pragnę zwrócić uwagę, że wiele osób będzie to robić mocno po godzinach. Jak by się taki model robiło w godzinach pracy załóżmy po 8-9 h dziennie 5 w tygodniu to można by pewnie zrobić w około miesiąc calutki nawet z tym silnikiem podwoziem i każdym dupersznytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że tyle osób się zgłosiło!

Myślę, że nikt już raczej nie dołączy ale jutro zakładamy wątki (info na pierwszej stronie wątku). I do dzieła.. powodzenia!

 

a jednak:) chciałbym zgłosić swoje BMW Z4 -wersja z roku 2010:) pozdrawiam i powodzenia całej reszcie uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, mini-bitwa żyje. :)

Dobre czasy się przypominają. Będzie po co wpadać na forum.

Te zgłoszenia i 1 maja, to twarde zasady, czy można się podpiąć w jakimś późniejszym czasie?

Coś w stylu koniec przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności