Skocz do zawartości

Scena 3d: Monopolowy


Klamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Posówam się do przodu, mozolnie, ale zawsze... zrobilem dach, a przynajmniej jego widoczną część, a także zabrałem sie za texturki. Może ktoś mi podać jakąś stronke gdzie znajde teksturki tynków? żeby monopolowy szary nie był :P . Sory za jakość tych renderkow, ale chodzi mi teraz tylko o ksztalt, nie chcialo mi sie czekac az sie wyrenderuja porzadnie ;).

 

ulka4.jpg

 

ulka5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Proponuję najpierw skończyć modelować, a dopiero później teksturki!! Btw. pierwsze teksturki wyszły raczej bardzo miernie.. brak realizmu i konsekwencji w ich doborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez kx

1 May 2 bedzie? :P

 

heh.... Wątpie w to :P ja tu początkujący jestem ;) jak widac z texturkami mam problemy.... M@ti chyba masz racje, zostawie te texturki na koniec, chociaz to prawdopodobnie bedzie początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very dobrze podobają mi sie twoje kolory na skrzynce i rurze a le te kraty wydają mi sie troche faliste i jeszcze z tym oknem jakieś wgłębienie czy to cień :) ale very dobrze podoba mi sie

 

 

Pozdro

Romet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Romet

Very dobrze podobają mi sie twoje kolory na skrzynce i rurze a le te kraty wydają mi sie troche faliste i jeszcze z tym oknem jakieś wgłębienie czy to cień :) ale very dobrze podoba mi sie

 

 

Pozdro

Romet

 

 

To ma być takie krzywe ;) chociaż może rzeczywiście zabardzo ściany, ale kraty mają być takie \"skatowane\", przecież ludzie trafiający do tego typu sklepów niezawsze zauważą że drzwi są zamknięte ;). Co do żuli Shahow to mam zamiar, ale to na samym końcu, przyznam szczerze jak narazie modelowanie twarzyczek mi niebardzo wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Marcin

sciagnij sobie Brazil RIO z www.splutterfish.com bo ten test to jest juz jak max rs 2 troche przestazaly....pozbedziesz sie chociaz tych napisow licencyjnych...

 

Ale przez to teraz mam pewien problem ;/ bo ta scenka była tworzona w tamtym brazilu, i teraz po zmianie, mówi że to nie było tworzone w RIO i plik jest otwierany tylko do odczytu ;/, co mam zrobić?? a także ten brazil renderuje tylko w rozdzielczości 512x384 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności