Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling #33: Rewolwer


Lubus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Mati3d

Cześć.

To mój pierwszy post na forum.Czas pracy to ok. 90 min soft 3ds max.

 

lewolwer.jpg

Edytowane przez Mati3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, Lubus - Czy aby w regulaminie nie jest napisane że praca końcowa, zgłoszona do konkursu, ma zawierać CLAY rendery i siatki? O ile mi wiadomo Clay znaczy tyle co glina. Smoku nałożyłeś zblurowany chrom, a Lubus nałożyłeś materiał z glossinesem . Nie miałbym nic przeciwko gdyby w regulaminie nie było takiej notki. Inni uczestnicy konkursu są pokrzywdzeni gdyż w tym momencie oceniający prace widząc u was nietylko model ale i tez prezentacje i materiały, a o ile mi wiadomo oceniany ma byc sam model, nieprawdaż? Jest to nie fair wobec innych którzy zamieszczają pracę zgodne z regulaminem, bez ulepszaczy w postaci bajeranckich materiałów. Tyle ode mnie, powiedziałem tylko to co wg. mnie nie gra tutaj.

Pozdrawiam , Karkosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inni się boją podnieść głos?

Tak, boją się nas. Bo co, że miałem miecz świetlny na awatarze?

 

Weź się za modelowanie, a nie wytykanie.

Temat uważam za zakończony. Silence, I won't kill u!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie "Chodzi o nie zobowiązującą zabawę" - a przyjdzie takich dwóch porobią materiały/chromy, studia. Na model przeznaczą 90 minut a na studio i materiały drugie tyle. Przyjdzie ktokolwiek patrz "WOW. ale piekny render, ma mój głos", a reszta zawodników może tylko sobie stac z boku. Z resztą popatrz na wiekszość prac zamieszczonych tutaj, a na Twoją smoku(której już nie ma) i znajdz 2 róznice.

"Tak, boją się nas. Bo co, że miałem miecz świetlny na awatarze?" - Nie bo niektórzy mają za mało odwagi, żeby napisać to co myślą, nawet jeśli dzielą ich grube kilometry.

 

"Weź się za modelowanie, a nie wytykanie."- A skąd wiesz, że nie modeluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wliczałem do wymodelowania czas na render. Toż to trzeba dużo poświęcić żeby zagiąć plane`a wstawić światełko zrobić materiał z refleksem i rendernąć w 2-3 minuty?zazwyczaj koło 5 minut. Jak nie starczało to wrzucałem zwykłe claye.

 

Prosze z viuportu i nie broń już biednych i uciśnionych forumowiczów bo czego mają się bać będąc anonimowymi w internecie? Zostań politykiem jak chcesz coś zmienić na tym złym świecie;)

24637982.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkosik Dziwi mnie twoje zaangażowanie skoro nawet nie bierzesz udziału w bitwie. Czas na zrobienie studia zawsze wliczam w czas modelingu, każdy z Renderów liczył się około 3 minut więc w takim wypadku mój czas końcowy wynosi 1h 12 m. Nie wiem czy widziałeś poprzednie TSM bo ten "styl" clay`a został już dawno zaadoptowany. A jeżeli komuś nie odpowiada mój clay niech nie oddaje na mnie głosu proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności