Skocz do zawartości

Filmy / Galactic Empire - First War / Life on Mars


Gość RafalPL

Rekomendowane odpowiedzi

Life on Mars

 

Film przedstawiający ukryty obraz Marsa.

 

Poparty prawdziwymi zdjęciami wykonanymi w latach 70.

 

Planeta na ogół martwa okazuje się być bardzo podobna do ziemi a rządy państw nie chcą mówić ani pokazywać prawdy, Prawdziwe analizowanie zdjęć oraz animacje pozwalające pokazać jak może tam być.

 

Czas trwania ? min

 

Galactic Empire – First War

 

Akcja filmu rozpoczyna się w 2356r………

 

Czas Trwania ok ? min

[ATTACH=CONFIG]81984[/ATTACH]

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mirach ładnie prawi, moim zdaniem nawet najprościej ułożony, a tym bardziej narysowany scenariusz może wiele pomóc przy skupieniu się na projekcie. Nie rób sobie bałaganu.

 

Statki powiem szczerze, może to zaboleć, straszna lipa. Chyba że ładnie oteksturujesz. najlepiej będzie jak wyrysujesz jakieś ambitne , parokrotnie przetrawione koncepty tego rodzaju statków, bo ich "projekt" powinien robić wrażenie, jak przystało na moje zdanie, styl wyróźniony dla coraz to innych, zwaśnionych galaktycznych imperiów. Poszukaj w necie referencji i spróbuj wymyślić coś oryginalnego, nigdy nie misz-masz "jak wyszło tak będzie" :)

 

Mi się osobiście spodobały wzory statków z gry GOF2

 

H'Soc - Vossk

gof_hsoc.jpg

Berger CrossXT - Mido

Berger-crossxt.jpg

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Update

 

First 40s obraz taki ukaże się po napisach dodany zostanie tez utwór tylko musze jakiś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo jestem na tak, dla wszelkich przejawow animacyjno-filmowych zapedow ;)

 

ujecie mi sie nie podoba ale moze zmienie zdanie po dodaniu muzyki i efektow, dzwiek to podstawa jak powszechnie wiadomo :)

no i jak przy dzwieku jestem, to przy tych malych stateczkach chyba powinienes zaczac wyciszac dzwiek dopiero jak znikna z ekranu - teraz jest chyba ciut za wczesnie i statki leca w nasza strone a dzwiek cichnie

 

pzdr i powodzenia

Edytowane przez Sunedge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Jeśli chodzi o ujęcie to zależy jak na to patrzeć bo musiałem trochę rzeczy pozmieniać a miało być od strony silników jonowych docelowo.

Poprawiłem ten dźwięk już mam render na HDD jak zrobię kiedy następny UP to już będzie ok.

A jak z dźwiękiem tego dużego statku jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem to w domu i rzeczywiscie jest dźwięk statku (w pracy mam liche sluchawki i slychac bylo tylko te male ;)

 

Mam nadzieje, ze przeczytales to co pisal mirach - fabula-scenariusz :)

Zrob sobie storyboard, zebys nie musial n-razy poprawiac a dzwiek dodasz na koncu (chyba, ze skorzystasz z gotowej - to juz na etapie soryboard-animatica sobie czasy ujec itd. rozplanuj)

Co do samego ujecia - pamietaj, ze nie trzeba wszystkiego pokazywac w calosci - widac cale slonce, cala planete, caly duzy statek i cale male stateczki - uatrakcyjnij troche kompozycje ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pomijając pewną pustke i monotonie ujęcia - to kompletnie nie gra ci swiatlo. Masz slonce za statkiem i planetą - a oba te elementy wygladają prawie że jak oswietlone plaskim bialym swiatlem zza kamery. Planecie tez brakuje atmosfery.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

dziekuje za cenne uwagi kosmos jest ciezej oswietlic bo nie mam jednego swiatla tylko dwa a

atmosfera jest tylko jest to ciemniejsza strona ziemi ktora suma sumaru powinna byc czarna niewidoczna

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

już poprawiłem właśnie o takie uwagi mi chodzi dziękuje za zainteresowanie poprawiony render ukaże się z nowym Update jeszcze jak ktoś widzi jakieś niedociągnięcia proszę o śmiałe pisanie może Avatar to nie będzie ale mam plany które ciągle aktualizuje.

 

UP

Ulepszyłem wszystko i będziecie zadowoleni teraz to wygląda bardziej jak film rodem ze Star Wars zrobiłem oświetlenie i nasycenie jak w filmie ujęcie tez inne wszystko poprawione.

 

Cos czuje ze znów wchodzę w wyższy poziom hehe

 

Teraz trzeba czekac na nastepny UP bo na razie nie wstawiam co by niespodzianka byla.

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka placek... ja również popieram takie ambitne podejście że trylogia i że ten... ile ma trwać każda część Twojego filmu? Czy to pierwszy poważniejszy projekt? W czym to robisz no i na kiedy planujesz premierę?

 

Widzę, ze w tym dziale można uzyskać cenne wskazówki więc nie czekam i zakładam własny wątek... pozdrawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

-Tak jest to mój pierwszy poważny projekt.

 

- 3D Max 2012 + Adobe After Effect.

 

-Cos koło 10min

 

-Premiera jeszcze nie napisze dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Ja wiem, ze to nie forum o pisarstwie, ale przeczytaj jeszcze raz to, co napisales na wstepie. Albo daj do przeczytania komus kto zna sie na interpunkcji.

Walenie 1 zdania na 4 linijki nie pomaga w zrozumieniu przekazu.

 

Co do grafiki, jak dla mnie strasznie nie gra swiatlo z tym sloncem od tylu i oswietleniem na statku.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności