Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Dodge Viper SRT10 (acr-x)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaprezentować wam rendery modelu, który skończyłem już jakiś czas temu, jednak aby go wykończyć brakło mi weny i czasu i w taki sposób sobie leżał i się kurzył.

Zapodaje wam na początek kilka Outdoorów.

Oczywiście składam podziękowania Karkosikowi za jego nieocenioną krytykę i motywacje do pracy. Bez Niego prawdopodobnie zatrzymał bym się na próbie ustawienia printów ;]

 

5toyGpk.jpgGb7K1Jg.jpgij9tAcK.jpgGRaCK7X.jpgBwWyeLw.jpg

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooo! Wojtku, ja i Karkosik jesteśmy dumni z Ciebie ! :D

 

Gratulacje ukończenia, STO gwiadzek!

o, dobre że na frontpage już jest, choc mogła być inna miniaturka :(

 

P.S. Karkosik, Tobie też jestem bardzo wdzięczny za to że tak ciskasz mocno w moją stronę :D / opijamy? :p

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big wooowww...

 

Profesjonalna robota.

 

Możesz napisać na jakich programach jest robione to co widać i mniej więcej ile czasu zajmuje Ci przygotowanie jednej takiej sceny do momentu wciśniecia finalnego guzika render...???

 

Pozd. Olaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blomd : Kiedy ty się tak wycwaniłeś co ? :D Kurde przepiękna robota, pozazdrościć umiejętności.

wszystkie tła to HDRI ? opowiedz coś o oświetleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo "realistyczna praca".Dobry pomysł z tym kierowcą bardzo oryginalnie.

No wreszcie ludziska zaczynają zauważać prawdziwe samochody, jak dodge, jeep, gmc (czyt. mocne i 'groźne').Chociaż niestety fiat może tu dużo namieszać. jako właściciel chryslera.

PS. Szkoda tylko, że w programach motoryzacyjnych te marki nie interesują prowadzących.

Edytowane przez duff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty ;] , wszystko było renderzone w vray'u, świecone hdr'ką. Trudno powiedzieć ile czasu zajął mi cały projekt, głównie dla tego że był robiony po godzinach. Tamyl91- no nie powiem, wzorowałem się, głównie po to aby ułożyć w miarę realistyczne oświetlenie.

Aha i dzięki za fronta ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności