Skocz do zawartości

Wyniki XXV CGChallenge Dreamscape na CGSociety


Rekomendowane odpowiedzi

Serwis CGSociety.org ogłosił właśnie wyniki 25-tego konkursu, którego tematem był "Dreamscape". Zachęcam do zapoznania się z wynikami, spora dawka bardzo dobrych prac! Po raz kolejny bardzo miło nam wyróżnić wśród zwycięzców Polaka, którym jest Michał Milkowski. Jego praca okazała się najlepsza w kategorii "Concept Art". Gratulujemy!

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1762

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja chcialbym serdecznie pogratulowac organizatorom konkursu, ktorzy wyroznili moją prace w kategorii 'digital painting' i zapomnieli ją 'wlepić' na głowną;] jak pech to pech;]

gratze Michal, chociaz szczerze przyznam ze moi faworyci nie dostali nawet wyroznienia;/

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponimie, a ja się dziwiłem dlaczego Cię nie ma na pierwszych stronach. Przynajmniej dostałeś wyróżnienie, więc gratulacje! I truj tyłki organizatorów, żeby naprawili tę nielichą gafę, zwłaszcza że chyba jesteś na etapie łowienia zleceń?

 

Powiem jeszcze, że pamiętam 3,4 bardzo dobre prace, które nic nie dostały - normalnie szkoda mi autorów. Spodziewałem się nieco innych wyników, ale teraz myślę, że przy dość dużej grupie sędziów nie ma sensu prorokować.

 

No i wszystkim dziękuję za miłe słowa, trema po opublikowaniu prac nieco mi zeszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem, no i jak widac efektów narazie nie widac;] nie no jakies fatum za mna chodzi juz od pewnego czasu,wiec w sumie nawet ten fakt mnie nie dziwi. Troche szkoda, bo poszła pierwsza fala, pieprzyc nagrody, sam fakt wyroznienia jest miłą opcją, ale jak widac nawet z tego cały ch*j wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekiel, Thx - thx! :)

 

W końcu wstawili pracę nicponima - http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=6222&page=5

 

Ale też znów spartolili - raz, że nazwisko ma literówkę, dwa, obrazkowy link prowadzi do pracy zupełnie innej osoby :( Facepalm pełną gębą. Przy okazji, nicponim, może warto uaktualnić galerię, do której prowadzi link podany w ogłoszeniu? Tam prace są z 2008 roku :)

 

Prawidłowy link http://challenge.cgsociety.org/dreamscape/entry/NicponimskY/final_image/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nagrodzone prace nie porywają, a szkoda ;) no ale nie ja daje te nagrody, więc mnie to nie boli :P Konceptart bardzo ciekawy. Mało cgtalkowy a i tak nagrodzony :)

 

Możecie podrzucić linki do innych, ciekawych prac, które nie zostały nagrodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności