Skocz do zawartości

Space Hell - nowa polska gierka


Szczurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rewelacja!

 

Macie możliwość portowania tego na inną technologię? ( np. możliwość wydania na appstore?)

 

Zgłosiliście się już do jakiegoś wydawcy ?

 

Z niecierpliwością będę czekał na newsy i informacje, bo gra wygląda świetnie, i grywalność zdaje się być mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum.

Gratuluje ukończenia projektu :]

Połączyliście dość zgrabnie kilka konceptów.

Jak dużo leveli ma gra? Zapodacie jakieś screeny itp?

Jedyna uwaga to taka, że trailer macie paskudnie słaby :D Zwłaszcza te efekty Szumu ekranu itp, są niefajne :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohoho. Przeżuciło mi mózg przez obieraczkę do kartofli.

Mam nadzieję, że grzeszy miodnością tak jak grzeszy grafiką i pomysłami.

Rewelacja ludzie, winszuję udanego projektu. Napiszcie coś więcej o produkcji, skąd wziął się pomysł, kto co jak robił, ile czasu wam to zajęło, bo 3 osoby w produkcji zadziwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskawo na screenach, jak w pierwszym MGS'ie :D

Graficzka ładna, schludna i prosta, taka jak na telefony powinna być - ślicznie wydziergane, oldskulowe LP, pogratulować.

Podoba mi się filmik z gameplayu, samo intro też niczego sobie, dołączam sie do pytań: engine autorski czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluję ukończenia projektu ( wiem, że jest wielu zapaleńców którzy nigdy nie kończą swoich projektów ). Sama gra, z tego co zobaczyłem na gameplay'u ocieka miodem i dobrymi pomysłami ( otwieranie włazu LOL !!! ). Jeszcze raz gratki i najszersze słowa uznania, pozdrawiam i życzę sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie:)

 

Space Hell jest to gra zręcznościowa z elementami platformówki , wykonana techniką 3D.Stworzyliśmy ja na autorkim silniku Magnum.

Bardzo mocną stroną gry jest w pełni interaktywny świat, fizyczne otoczenie ,a także pełen wachlarz efektów specjalnych, dzięki którym levele wykonane są wielką dbałością o detal.

Mamy tutaj grę świateł i cieni , mgłę, mocno zaawansowany system cząsteczek, a także animowane oświetlenie, dzięki czemu udało się uzyskać efekt migających jarzeniówek, tudzież innych efektów świetlnych.

Zaawansowany silnik fizyczny, pozwolił nam zbudować w pełni interaktywny świat. Nasz bohater może przesuwać oraz zrzucać przedmioty, poruszać się po platformach, mostach oraz rożnego rodzaju konstrukcjach, które w pełni podlegają prawą fizyki.

 

Co do samej produkcji:)

 

Grę robiliśmy w 3 osoby ,powstawała w jakieś 4 miesiące(dłubaliśmy ją na konkurs ).

Dostępna wersja to 6 różnorodnych leveli oraz kilka minigierek.

Od 2 miesięcy siedzimy nad pełną wersją - 12 leveli sporo minigierek, łamigłówki ,zabawy z grawitacją, różne typy sterowania itp.

Powstaje również wersja na Iphony, Ipady, Tegre oraz androida.

Na full wersje trzeba będzie j trochę poczekać ponieważ robimy jeszcze kilka innych projektów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i grafika i fizyka i sposób hackingu i odkrecanie zaworów! no bedzie hit murowany :)

 

Proponuje wersje free dla uzytkownikow portalu :) *

 

* - oczywiscie jak tylko wszyscy zaopatrzymy sie w telefony ktore do utargają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem, fajne. Przydaloby sie wiecej leveli i ulepszyc sterowanie. Fajnie ze wyszliscie do ludzi z projektem! Kiedy nastepny projekt?!Czemu nie piszecie ze zgarneliscie za to nagrode na badacup? tak BTW...little sailor przy spacehell to żenua....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq -Wersja ,którą widziałeś to wersja konkursowa- robiona trochę na szybko;)

Od 2 miesięcy siedzimy nad Hell'em:

-12 leveli , kilka opcji sterowania, nowe bronie, nowe minigierki, teleporty, sporo zagadek , nowe smaczki graficzne itd(mam nadzieje ,że bedzie jeszcze ciekawsza)

Jednocześnie robimy 2 inne projekty, więc idzie troszkę wolno:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pelna klasa!!! PRO

 

jest tylko jeden razacy szkopul, movement glownej postaci jest strasznie niedopracowany, wogole nie lezy na takiego kozaka z mega giwerami, postac podczas chodu/truchtu skacze jak dziewczynka na trawce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności