Skocz do zawartości

Projekt Photofly 2.0


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu zeszłego roku pisałem o projekcie Autodesk o nazwie Photofly. Projekt znajdował się w "laboratorium" Autodesk. Jak się właśnie okazało projekt w dalszym ciągu jest rozwijany. W internecie ukazały się informacje oraz wideo przedstawiające jego nową wersję. Przypomnę tylko, że Photofly pozwala na przekształcenie serii zdjęć w scenę 3D.

 

Wideo:

 

Więcej: labs.autodesk.com/technologies/photofly/

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Do wszystkiego to się pewnie nie nada. Z filmików jakie oglądałem dla matchmovera dodawanego do maxa, to jeżeli to narzędzie zaimplementują do niego to będzie miazga pewnie. Kręcenie video, żeby dodać obiekty gdzie z automatu wszystko przeleci przez matchmovera wygeneruje ruch kamera i do tego całą scenkę (penwie nie będzie idealna ale na pewno wystarczy). Wszystko oteksturowane i dobre dla odbić. Taki miks pewnie byłby super (mimo że się tym jeszcze nie zajmowałem, to w teorii tak by mi pasowało jak ulał:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej powstał taki soft... "Photomodeler" z myślą o archeologii, medycynie i medycynie sądowej.

Photomodelera testowaem sobie... liczy strasznie długo... ale efekty są po prostu powalające... w momencie kiedy ziarenka piasku nawet są na modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności