Skocz do zawartości

Challenge Corner 34 <4/2011>. SONDA


miriam

Głosuję na :  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję na :

    • Status
      16
    • ZiN
      3
    • lukasz_lkz
      4


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: ConceptArt-Postać/Enviro

TEMAT: "Piękność i Bestia" by sucharek

 

 

TERMINARZ:

Głosowanie: 02.06.2011 - 05.06.2011

 

Dziękuję Wszystkim za udział, i Gratuluję tym którzy dotarli do finiszu.

 

Poniżej nominowane prace:

 

ChC34__07.jpgChC34__08.jpgChC34__09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie ZiN, zrobiłeś fajny progres mimo że zestawienie dość znoszone to fajnie że się nie poddałeś i popracowałeś nad pracką taka wytrwałość u mnie punktuje.

Lukasz_lkz pracka całkiem spoko tylko nie czuje w niej tematu, może wypowiesz się na ten temat?;)

Status robisz nice progres,pracka na b. dobrym poziomie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Swiezy. Mój pomysł nie jest naprawdę oryginalny, jak już pisałem. Bardziej skupiłem się na poprawieniu warsztatu, a co za tym idzie jakieś proste układy i pierwsze wyobrażenia/skojarzenia, wiec nie jest to zbyt wydumane. W kategorii koncepcji jestem daleko za konkurentami. Wystartowałem w ChC bo to dobra okazja by się zmusić do narysowania czegoś na zadany temat.

 

A tak poza tym, to właśnie wróciłem z drukarni i przy okazji druknąłem sobie to w formacie A3. Wygląda to dużo lepiej niż na monitorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze podobno często wygląda lepiej, jak będe duży i fajny i będę fajnie malował to też sobie będę drukował, a co! :D

Co do prac, to Status tutaj zdecydowanie nad nami króluje warsztatem, fajnie widać postępy odkąd zobaczyłem pierwsze arty.

Świeży - głównie chodziło mi o ukazanie takiej Baudelaire'owskiej wizji. Nie chciałem traktować dosłownie piękna i bestii, a stworzyć pewien kontrast. W tym przypadku ukazać niegdyś piękną, bujnie usłaną krainę z elementem pewnej tajemniczości. Spokój, który miała ukazywać jest zakłócony przez parę wisielców - bezwładne ścierwo i mroczny budynek, który pozostaje zagadką. A, więc prowizorycznie piękna kraina i ukryta w niej bestia.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie wyszło jak miało wyjść, ale bardziej się skupiałem nad tym, żeby jakoś to wyglądało, bo na interpretacje takich rzeczy przyjdzie pewnie kiedyś czas. I tak jak pisał ZiN CHC to po prostu dobry motyw, aby się zmobilizować i mam nadzieje czegoś nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zin pokarz zdjęcie w teczce to porównamy ;)

Lukasz no teraz rozumiem, z tym że jednak wyszło to jak widokówka, bardzo słaby ten kontrast, albo lepsza rozdziałka/inny kadr więcej detalu i bo jednak mało skontrastowani są ci "bochaterowie" postaraj się jeszcze popracować nad tą pracą, sam ostatnio doceniam jak wiele daje studium tematu zamiast lecieć byle do przodu. ;)

Sam przez to popełniłem wiele błędów.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zin pokarz zdjęcie w teczce to porównamy ;)

 

Zdjęcie ponownie zniweluje efekt plus wyświetlenie tego z powrotem na monitorze. Ale wrzucić zawsze można, tylko niech mi się trochę prac do up'u więcej uzbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności